Kaldırılan Uygulamalar Mb Harcıyor Lütfen Yardım

Sponsorlu Bağlantılar

mustafa5395

mustafa5395

Üye
    Konu Sahibi
Kaldırılan Uygulamalar Mb Harcıyor Lütfen Yardım
Xperia s hep MB yiyor hiç bir bildirim yok sadece Whatsapp ama çok harcıyor

gungor17

Üye
Ciddi ciddi bir uygulama kaldırdım yaklaşık 10 megabayt internet harcadı kaldırırken, bu ne saçma bi iş ya yüklerken internet harcıyor kaldırırken yine internet harcıyor, yokmu bunu durdurmayı bilen bu uygulamalar gider ayak bilgi mi kaçırıyorlar yoksa anlamadım ki

fthakan

fthakan

Üye
int kapatıp kaldırmayı denedinmi?

gungor17

Üye
int kapatıp kaldırmayı denedinmi?
Ben denedim ama mb gittimi gitmedimi farkedemedim çok saçma bir durum ya yanlız stock romlarda olmuyor sanırım ben cm rom yükledim iki tane ikisinde de aynı sorunla karşılaştım insan takıntı yapıyo ya, bi uygulama değil kendisi sistemi arattırdım samsung musteri hizmetleri ni aradım öyle bi uygulama yok

gungor17

Üye
En son google play ile bağlantılı olabileceğini düşündüm, market geri bildirim aracı falan olabilir diye düşündüm hatta onu bile dondurdum, ama veri kullanımına girince baktım ki hala orda, kaldırılan kullanıcı uygulamaları gibi bişey yazıyor, 150 mbyta kadar çıktı geçen gün deliye döndüm :D yahu kotadan harcaması bi yana bilgileride çalabilir :S

gungor17

Üye
Bu costum romlara pek güvenim kalmadı açıkçası :\

metalersin

Üye
Kaldırılan uygulama derken önceden harcadıklarını kastediyor bence çok sıkıntı yapma..

Üst Alt