kalan dakika bilgisi

Sponsorlu Bağlantılar

bozkurduz

bozkurduz

Üye
    Konu Sahibi
kalan dakika bilgisi
Arkadaşlar faturalı hat kullanıyorum. 1200 dakikalık kamu tarifesinden. Önceden de bu tarifedeydim ve her konuşmanın sonunda ekrana mesaj geliyordu kalan dakikanız şu ve şu güne kadar kullanılabilir diye. ama şimdi gelmiyor. müşteri hizmetlerini aradım faturalı hatlarda öyle bilgilendirme gelmiyor dedi. ama yanı başımdaki arkadaşımda aynı tarifede olmasına rağmen geliyor. bunun bana da gelmesi için acabe ne yapmam gerekiyor bir bilenininz var mı acaba

gentlemanths

gentlemanths

Üye
Dakika sorgulama

Ne kadar bedava dakikanız kaldığını KAMU DURUM yazıp 2022'ye kısa mesaj göndererek ücretsiz olarak öğrenebilirsiniz.

Ama Bu Herzaman Rahat 16 saat te bir güncellenir sana tavsiyem telefonunda mutalaka arama sayacı vardır ordan takip et her ay sıfırla..

bozkurduz

bozkurduz

Üye
    Konu Sahibi
teşekkürler

UMH

UMH

Üye
arkadaşlar yeni konu açmak istemedim bende vodafone genç avantaj tarifesindeyim vodafone sitesinde kalan dakika ve sms bildirimlerini öğrenmek için *456#1116# yes tuşuna basıp sorgulayabilirsiniz ayzıyor ama ikigündür hep 500 dk 5000 sms im var gözküyor bunu nasıl düzeletebilirim ?

tron45

tron45

Üye
slm online işlemlerden veya uygulamada ana sayfada gir ucretsiz kaç dakika kaldı güncel tutarını ögren .