Kahramanlı: Kaybedilen puanların telafisi olabilir

 • 7 Kasım 2010
 • 307 Okunma
 • 0 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. Mersin İdman Yurdu Başkanı Ali Kahramanlı, kendi güçlerini sahaya yansıtmaları halinde kaybedilen puanların telafisinin olabileceğini söyledi.

  < Resmi açmak için tıklayın >


  Bank Asya 1. Lig takımlarından Mersin İdmanyurdu'nda, son haftalarda alınan mağlubiyetlerin üzüntüsü yaşanıyor.
  Kulüp Başkanı Ali Kahramanlı, son haftalarda bir dizi talihsizlikler yaşadıklarını, bu nedenle ciddi puan kayıplarına uğradıklarını söyledi.
  Yaşanan olumsuzluklar nedeniyle üzgün olduklarını ve morallerin bozulmaya başladığını ifade eden Kahramanlı, "Son olarak dün Çaykur Rizespor karşısındaki 3-0'lık mağlubiyet açıkçası bizim için iyi olmadı. Ama aslına bakarsak, hiç bir şey için geç kalınmış değil. Çünkü lig uzun soluklu bir maraton. Bu haftadan itibaren toparlanıp, mevcut gücümüzü sahaya yansıtmaya başlarsak kaybettiğimiz puanları telafi edebiliriz" dedi.
  Geçtiğimiz haftalarda teknik direktör Nurullah Sağlam ile anlaşmaya vardıklarını anımsatan Kahramanlı, "Hocamız ile futbolcular arasındaki dostluğun geliştiğini gözlemliyoruz. Öte yandan, hocamız takımın zaaflarını da tespit edebilme imkanı yakaladı. O nedenle bundan sonraki süreçte, daha iyi bir oyun sergileyeceğimize inanıyorum" diye konuştu.
  Ligin ilk yarısını orta sıralarda tamamlamayı hedeflediklerini dile getiren Kahramanlı, lig arasında ise yeni transferler gerçekleştirerek, 2. yarıda zirveye oynamak istediklerini kaydetti.
   


  Yazan: OğuzcanAbi
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
19/01/2019 - 06:53