Kafası çok karışık


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Anıl Umut

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Beşiktaş teknik direktörü Ertğurul Sağlam'ın tatlı sıkıntısı
TEKNİK patron Ertuğrul Sağlam, kafasındaki ilk 11'i bir türlü şekillendiremiyor. Genç hocanın, özellikle savunma bölgesinde yeni transferlerle birlikte alternatiflerin artmasının ardından, dörtlü defansı kurmakta zorlandığı belirtildi. Sağlam'ın üç yabancıdan birini kulübeye çekmesine kesin gözüyle bakılıyor.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer Konular

scarface006
Cevap
0
Görüntüleme
310
scarface006
Haydar
Cevap
1
Görüntüleme
286
esokmen
mürteza16
Cevap
2
Görüntüleme
526
ultraslan_66
Kingmortall
Cevap
0
Görüntüleme
289
Kingmortall
Haydar
Cevap
0
Görüntüleme
491
Haydar


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt