Kadınlar Ve Erkeklerin Hafif Kesikleri


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
crows

crows

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar burda erkeklerin mız mız oldugu anlaşılıyor galiba ama güzel bişi yani

 

depresif

Üye
valla genellemeye girecek tarzda bir slayt değil ama
Kadınlar genelde mutfakta sık sık bıçak kazarına uğradıkları için pek önemsemedikleri doğrudur.Aslında kadınlar içinde yeterince tiyo var her erkek büyümemiş çocuktur.Fazla ilgi göstermek lazım
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer Konular

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt