Kadınlar Neden Yürürken Kıvırtır

Sponsorlu Bağlantılar

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
    Konu Sahibi
Kadınlar Neden Yürürken Kıvırtır
harbi bu kalca sallamanın fiziksel sebebi nedir? bilerek mi kıvırtıyorlar yoksa farkında olmadan mı? hepsi de kıvırtmıyor. biz yürürken sabit duruyor bunlar yürürken niye bi sağa bi sola bi sağa bi sola bi sağa bi sola böyle güzel güzel sallanıyor. çok dikkat çekici bişi böyle hipnoz olayı...
bağyanlar niye kısa adımlar atıyor? bizim bacak arası da dolu yine de büyük adımlar atıyoruz. onların daha rahat yürümesi lazım değil mi?

leğen kemikleri daha geniş olduklarından mı ?

marist

marist

Üye
Çalışmadığım yerden sordun.

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
bazıları bile bile gel gel diyor onlar bilerek yapıyorlarda fiziksel olarak nedir ne değildir bilmiyorum merak ettiğin yeride iyi kestirmişsn :kop:

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Bazilari cidden bakin buraya der gibi kivirtiyor. Ama hepsi oyle degil tabi. :D

-efşan

-efşan

Üye
Üslubunuza dikkat edin, lütfen.

• Beğen
Tepkiler: enterneoll
RecepBerkA

RecepBerkA

Üye
Kaslar da etkili olabilir

TeenwolfeR

Üye
bilerek abartanlarında olmasıyla beraber kadınını doğasında olan birşey diye düşünüyorum.

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
İster bilerek olsun ister bilmeyerek.. Erkek gibi yürüse daha mı iyi .. Uyuz oluyorum o kızlara(!)

Mert

Mert

Üye
Ya kıvırtarak yürüyen erkekler? :D

reaurora

reaurora

Üye
(. ) ( .)
) (
( )
\ Y /
bundan olabilir

Sago.Kaf-Kef

Sago.Kaf-Kef

Üye
bi çeşit kuyruk sallama şekli

BrainHacker

BrainHacker

Üye
harbi bu kalca sallamanın fiziksel sebebi nedir? bilerek mi kıvırtıyorlar yoksa farkında olmadan mı? hepsi de kıvırtmıyor. biz yürürken sabit duruyor bunlar yürürken niye bi sağa bi sola bi sağa bi sola bi sağa bi sola böyle güzel güzel sallanıyor. çok dikkat çekici bişi böyle hipnoz olayı...
bağyanlar niye kısa adımlar atıyor? bizim bacak arası da dolu yine de büyük adımlar atıyoruz. onların daha rahat yürümesi lazım değil mi?

leğen kemikleri daha geniş olduklarından mı ?

Hahaha :D süper :kop2: "üstelik bizim bacak arasi da dolu" :kop2: Müttis tabir :D hic gulesim yoktu :kop2:

HaYalPeresT TM

HaYalPeresT TM

Üye
erkek gibimi yürüsün :D

BrainHacker

BrainHacker

Üye
Kadınlar sorgulanirmi yav? Kurdan kadar ince tobukla kolbastı oynayanı gördüm buna ne demeli O_o

creeper

creeper

Üye
Bence doğalarında var.

ozakin70

ozakin70

Üye
Onlar kıvırtmasa dünya nüfusu boyle olmazdi doganin kanunu iste naparsin

Üst Alt