Kadına Bin Bir Işkence

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
abuvice

abuvice

Üye
    Konu Sahibi
Kadına Bin Bir Işkence
Güneydoğu'da itaate zorlanan kadınlara,
saç kazıma,
burun kesme,
ahıra kapatma
vb..
cezaları veriliyor.!
kaynak :Hurriyet

Türkiyenin doğusunun ortaçağdan bi farkı yok malesef..

mAd_girL

mAd_girL

Üye
ne kadar cahil bir toplum yuh yaani diyecek laf yok artık bu kadar olmaz orta cag ne kelime karanlıgın ötesinde devirdeyiz sanki medeniyetten nasibini almamış insan diyemeycegim işte her neyseler allah bildigi gibi yapsın :@

jöly

Üye
<div class='quotetop'>(mAd_girL &#064; Dec 25 2005, 09&#58;54 PM) [post=237131]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
ne kadar cahil bir toplum yuh yaani diyecek laf yok artık bu kadar olmaz orta cag ne kelime karanlıgın ötesinde devirdeyiz sanki medeniyetten nasibini almamış insan diyemeycegim işte her neyseler allah bildigi gibi yapsın :@
[/b][/quote]
sana katılıyorum madgirl cahillik aldı başını yürüyor
kadınların çekmediği işkence,görmediği hakaret kalmadı

slayer

Üye
abuvice link versen böyle kısa haberlerde daha iyi olur...

Yazık...
Originally posted by hürritetim.com daki yazıdan alıntı.
Doç. Dr. Sır, bu türden olumsuz olayların yaşanmaması için kadınlara bu cezayı uygulayanlara ağır cezaların verilmesi gerektiğini savundu.
Önce
"Öğretmen Serpil Yeşilyurt&#8217;u tecavüz edip öldüren, annesi Hanım Yeşilyurt&#8217;u yaralayan" dört kişinin hak ettiği cezaları versinler, Sonra......

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
dogudaki kadınların cektıgı nedır yaf

ChaLLenGeR

ChaLLenGeR

Üye
yine mi ?

__Midas__

__Midas__

Üye
cahillik yaptırıyor bunları...

Quattro

Quattro

Üye
Yuhh...

ukalaboy

ukalaboy

Üye
şerefsiz bunlarya kadına elmi kalkarmıs

tofy

Üye
<div class='quotetop'>(jöly &#064; Dec 25 2005, 09&#58;57 PM) [post=237132]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
<div class='quotetop'>(mAd_girL &#064; Dec 25 2005, 09&#58;54 PM) [post=237131]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
[/b][/quote]
sana katılıyorum madgirl cahillik aldı başını yürüyor
kadınların çekmediği işkence,görmediği hakaret kalmadı
[/b][/quote]
offf offf böyle olaylar duyduğumda çok kötü oluyorummm
size katılıyorum başka söyleyecek söz aklıma gelmiyor üzüntüden şuanda

fb_olgac

Üye
bide avrupa birliğine gircez bence tersi olcak

abuvice

abuvice

Üye
    Konu Sahibi
Evet durum aynen böyle.. gelişmiş medeni özgürlüklerin olduğu bir ülke masalları bunlar olmasa gerek..

__Midas__

__Midas__

Üye
insanlar bunları kızlarına veya eşlerine nasıl yapabiliyorlar aklım almıyor , bu cahillikde değil başka bişey ama burda söylenmez hanımlar var...

Caine

Caine

Üye
acaba bu olaylar sadece doğuya mı mahsus sizce? bence kocamannn HAYIRR
tüm türkiyenin acı gerçeği budur. 2004 yılında yapılan bir anket canlandıda beynimde. dayak yiyen bayanların yuzde 40&#39;ı eğitimli bayanlar ve çalışan kesimmiş ve eşleride kendileri gibi eğitimli ve saygın insanlarmış. baksanıza sanat dünyasının bile en ünlü simalarının her gün bir olayı çıkıyor
bunun cehalet veya eğitimsizlik ne biliyim yani başka bir sebeple alakası yok bence.
aileden öğrenilenler,toplumsal sorunlar, geçmişte yaşanılan kötü hatıralar,namus ve haya içgüdüsü,maddi yetersizlikler vs... uzayıp da gider. hem bu sade e türkiyeyede has bir olay değil tüm dünyada rastalnılır. işde kendini insan sanan yaratıkların işleride böyle olur. aciz,savunmasız bayanlara yapilan eziyetlerin ardı arkası kesilmiyor. allah bizi böyle insanlardan uzak tutsun ve bu hayataı yaşayan her insanada yardım etsin

jöly

Üye
<div class='quotetop'>(Caine &#064; Dec 26 2005, 02&#58;02 AM) [post=237355]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
acaba bu olaylar sadece doğuya mı mahsus sizce? bence kocamannn HAYIRR
tüm türkiyenin acı gerçeği budur. 2004 yılında yapılan bir anket canlandıda beynimde. dayak yiyen bayanların yuzde 40&#39;ı eğitimli bayanlar ve çalışan kesimmiş ve eşleride kendileri gibi eğitimli ve saygın insanlarmış. baksanıza sanat dünyasının bile en ünlü simalarının her gün bir olayı çıkıyor
bunun cehalet veya eğitimsizlik ne biliyim yani başka bir sebeple alakası yok bence.
aileden öğrenilenler,toplumsal sorunlar, geçmişte yaşanılan kötü hatıralar,namus ve haya içgüdüsü,maddi yetersizlikler vs... uzayıp da gider. hem bu sade e türkiyeyede has bir olay değil tüm dünyada rastalnılır. işde kendini insan sanan yaratıkların işleride böyle olur. aciz,savunmasız bayanlara yapilan eziyetlerin ardı arkası kesilmiyor. allah bizi böyle insanlardan uzak tutsun ve bu hayataı yaşayan her insanada yardım etsin
[/b][/quote]
caine&#39;e katılıyorum sadece doğuyla sınırlanmamalı ülkemizin dört bir yanında kadınlarımız böyle durumlarla karşı karşıya&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
<div class='quotetop'>(ukalaboy &#064; Dec 26 2005, 12&#58;22 AM) [post=237244]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
[/b][/quote]

Ben, bu görüşe katılmıyorum. Hak ettiği sürece kadına da el kalkar kralına da...

tofy

Üye
<div class='quotetop'>(ChavRash &#064; Dec 26 2005, 02&#58;43 AM) [post=237368]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
<div class='quotetop'>(ukalaboy &#064; Dec 26 2005, 12&#58;22 AM) [post=237244]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
[/b][/quote]

Ben, bu görüşe katılmıyorum. Hak ettiği sürece kadına da el kalkar kralına da...
[/b][/quote]

bence ne olursa olsun bir insanın birine vurmaya hakkı yok
herkesinn karakterii farklıı pişman oluncak şeyler yapmamak adına el kaldırmamak helekii kuvvet olarak baylardan daha eksik olan varlıklara geleceğin annelerine ve annelereeee bence el kalkmazz

jöly

Üye
<div class='quotetop'>(tofy &#064; Dec 26 2005, 02&#58;51 AM) [post=237374]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
<div class='quotetop'>(ChavRash &#064; Dec 26 2005, 02&#58;43 AM) [post=237368]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
[/b][/quote]

[/b][/quote]

bence ne olursa olsun bir insanın birine vurmaya hakkı yok
herkesinn karakterii farklıı pişan oluncak şeyler yapmamak adına el kaldırmamak helekii kuvvet olarak baylardan daha eksik olan varlıklara geleceğin annelerine ve annelereeee bence el kalkmazz
[/b][/quote]
+1

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Sen de hakl&#305;s&#305;n bir bak&#305;ma. Ama olaylar çok s&#305;k&#305;c&#305; noktaya geldi&#287;inde vurmamak imkans&#305;z gibi bir&#351;ey oluyor.

Ayr&#305;ca, ablac&#305;m sen kendi görü&#351;ünü belirtirken biraz duygusal çerçeve içinde de dü&#351;ünmü&#351;sün. Ama ben de duygusall&#305;k yok ne yaz&#305;k ki. Belki bu yüzden böyle dü&#351;ünüyor olabilirim.. Duygusuz herifin tekiyim ben.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt