'Kadıköy'e giderim ama...'

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
XMEN_43

XMEN_43

Üye
    Konu Sahibi
Aslan'ın genç yıldızı Arda Turan, Fenerbahçeli taraftarların açtığı "Emre bitti, sıra Arda'da" pankartına FANATİK aracılığıyla en net cevabı verdi.
1.8.2008

Herkesin hayali o
Euro 2008’de ortaya koyduğu nefis futbolla adını tüm Avrupa’ya ezberleten Arda Turan, Fenerbahçeli taraftarların da transferdeki 1 numaralı gözdesi haline geldi. Galatasaray’dan ayrıldıktan sonra Inter ve Newcastle United’da sakatlıklarla boğuşan Emre Belözoğlu’nun Sarı-Lacivertli ekiple sözleşme imzalamasından feyz alan taraftarlar, MTK maçında, “Emre bitti, sıra Arda’da” pankartı açmıştı. Fenerbahçeliler’in bu dileğine Arda, FANATİK aracılığıyla yanıt gönderdi.
‘Üzmeyeceğim...’
Yıldız futbolcu, Fenerbahçe’ye transfer olup olmama ihtimali ile ilgili olarak şu ifadeyi kullandı: “Kadıköy’e giderim; ama sadece deplasmana!..” Konu hakkındaki en net cevabı veren Arda, sözlerini şöyle sürdürdü: “Galatasaray benim ailem, yuvam, her şeyim... Defalarca söyledim, yine tekrarlıyorum. Aslantepe’deki yeni stadımıza Galatasaray formasıyla çıkmadan hiçbir yere gitmem. Ben doğuştan, ölene kadar Galatasaraylı’yım. Beni sevenleri asla üzmeyeceğim...”

ouSahin

ouSahin

Üye
Fenerbahçe taraftarı olarak Arda'yı Fenerbahçe görmeyi çok isterim..Ama Çok Zor güzel yorumlamış:)

Fenerbahçe Taraftarı Arda'yı seviyor:) bundan eminim..

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Evet kadıköye deplasmana gelirsin:) Takımın 2-3-4 yer geri dönersin :) iyi yorumlamışsın:D

Bravo arda ;)

Hellboy®

Hellboy®

Üye
DiaBLoS™;986353' Alıntı:
Evet kadıköye deplasmana gelirsin:) Takımın 2-3-4 yer geri dönersin :) iyi yorumlamışsın:D

Bravo arda ;)
tabi geçen seneki şampiyonlugumuz gibi dimi? ;)

kurt bey

kurt bey

Üye
geçen sene kazandığınız şampiyonluğu kimin performansıne göre değerlendirdiğne göre değişir ;)
Geçen sezonki şampiyonluğu Türk futbolcuların performansına göre değerlendirmek gerekiyor. Ardada bu futbolcuların önde gelenlerinden.

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Arda yetenekli oyuncu.Fakat biraz şımarık..Umarım cok daha iyi takımlarda oynar avrupada ;)

arslansem

arslansem

Üye
Kapak olsun o yazıyı yazdıranlara... :kop::kop:Altyapımız açıktır yine de fenerbahçeye bizi izlemeye devam edin :kop::kop::kop:

qurbuz

qurbuz

Üye
“Kadıköy’e giderim; ama sadece deplasmana!..” al bunu alamazmısın fb (anti-fb) fbye gidersen arda :sahan: sana amaa aaaaa deplasmana dergi ilk sayfasından = kapak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...