Kadıköy-kartal Metrosuna Start


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Haberci

Haberci

Üye
    Konu Sahibi
Günde yaklaşık 800 bin yolcu taşıma kapasitesiyle bölge trafiğini inanılmaz ölçüde rahatlatacak olan Kadiköy-Kartal Metrosu'nda kazı çalışmalarına nihayet başlanıyor.
18 Aralık 2005 14:03
<div align="center"></div>
Kadikoy-Kartal Metrosu&#8217;nda Kadıköy İstasyonu için kazı çalışmaları yarın başlayacak. 22 kilometrelik Kadıköy-Kartal Raylı Toplu Taşıma Sistemi Projesi kapsamında, sistemin ilk istasyonu olan Kadıköy İstasyonu&#8217;nun, platform seviyesi tamamen delme tünel olarak inşa edileceği ve inşaatın ray üstü kotunun deniz seviyesinin 32 metre altında olacağı bildirildi. Metronun, günde yaklaşık 800 bin yolcu taşıma kapasitesiyle bölge trafiğini oldukça rahatlatacağı kayddedildi.
 
van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Başlasın bakalım..
 
abuvice

abuvice

Üye
Hayırlısı olsun.. Çok geç kalınmış..
 

Nicolas_Anelka

Üye
gerçi otaraflara pek gitmiyorum fener maçları dısında ama oradalı insanlar için bence cok ii bir hbr..
 

jason

Üye
e5 deki çile bitecek demekki
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer Konular

x-scarface
Cevap
0
Görüntüleme
363
x-scarface
Haydar
Cevap
0
Görüntüleme
405
Haydar
Cevap
0
Görüntüleme
344
bydexer
Cevap
2
Görüntüleme
329
Astrosman
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt