kaç yunus var?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
cllgr

cllgr

Üye
    Konu Sahibi
kaç yunus var?
yunusları sayın başka şeylere bakmayın ha... :D :write:

SnL.dracula

Üye
arkadasım ramazan ramazan gunah degılmı. al ıste durduk yerde gunah kazandın hemde resıme her bakanın gunahını aldın. allha hiç rahat dur demekyık mı sana :off: :vur: ya arkadarsım cehenneme dayanabılecegın kdar gunah işle tamam mı. yanlıs anlama sadece senın ıyılıgını dusunuyom. saten herkes cehennem yolunda BARI SEN CENNET YOLUNDA OL

muraoyak

Üye
7 tane var

cllgr

cllgr

Üye
    Konu Sahibi
kimin günah işlediğini,kimin sevap işlediğini allah bilir snl.dracula arkadaş.sen kalbini temiz tut yeter.düşündüğün için sagol...

slayer

Üye
verildi...
içiniz kötü sizin... ben yunusları gördüm sadece :Angelus: (yeni mimiklerin gözünü seveyim.. :Wamp: )

ChaLLenGeR

ChaLLenGeR

Üye
Ben burda yunus felan göremedim walla fesat bişeyede bakmadım :vur:

Yasminozz

Yasminozz

Üye
Originally posted by ChaLLenGeR@Nov 1 2005, 11:20 PM
Ben burda yunus felan göremedim walla fesat bişeyede bakmadım :vur:
[post=203307]Quoted post[/post]​
ben 8 tane gördüm

climax

Üye
Originally posted by SnL.dracula@Nov 1 2005, 05:29 PM
arkadasım ramazan ramazan gunah degılmı. al ıste durduk yerde gunah kazandın hemde resıme her bakanın gunahını aldın. allha hiç rahat dur demekyık mı sana :off: :vur: ya arkadarsım cehenneme dayanabılecegın kdar gunah işle tamam mı. yanlıs anlama sadece senın ıyılıgını dusunuyom. saten herkes cehennem yolunda BARI SEN CENNET YOLUNDA OL
[post=203262]Quoted post[/post]​
nerden geldin sen,iran'dan falan mı?

Caine

Caine

Üye
valla yalan olmasın ama yavrularıyla beraber tam tamına 10 tane buldum :DD

tofy

Üye
ben daha çok saydım 9 :rom2:

eeANTi

eeANTi

Üye
herkes yanlış saymış orada tam olarak 10 tane yunus var

SANCAR

SANCAR

Üye
Ben de sadece yunusları gördüm :) (walla yaw :Angelus: )

MagNum

MagNum

Üye
Yaw ben neden 6 tane goruyom

_KyRa_

_KyRa_

Üye
9 tane war

ChaLLenGeR

ChaLLenGeR

Üye
Gördüm ;)
Ama bende 9 tane gördüm ?

cllgr

cllgr

Üye
    Konu Sahibi
biri yavru,dokuz yunus var.neye bakarsan onu görürsün,yani insanın ilgi alanı neyse daha cok onu görür.onun için kimse kimsede kusur aramasın vede kınamasın.hele bunu da günah sevap kavgasına cekmesin lütfen.günah sevap işi allahla kul arasında,kimse araya girmesin.....

volkri

Üye
ben 9 tane yunus saydım, bunun dışındada güzel bir resim gördüm :)
ancak yorumları okuyunca aklıma bir şey takıldı, kimseye atfen yazmıyorum ama maalesef güzel ülkemin güzel bir gerçeği daha hemde bir kez daha gözler önüne serildi.... insan ın fikr-i neyse zikr-i de odur...

dip not: cehennemde kaç derece ısıya dayanabileceğimde sadece benim ve bedenimin sorunudur.

saygılarımla.

muraoyak

Üye
7 taneeeeee

Epic

Üye
bi tane bile yunus görmedim.fotoğraf bana yunus dışındaki şeyi anımsattı hep kafamı toplayıp bakamadım:D

symbianboy

Üye
8 tane gözüktü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt