Yardım kablolu interneti kablosuza çevirmek

Sponsorlu Bağlantılar

safakk34

safakk34

Üye
    Konu Sahibi
kablolu interneti kablosuza çevirmek
Merhaba arkadaşlar.

ben komşunun internetinden 40 metre kablo çektim. kablosuz internete girmek istiyorum. smart tv den laptoptan ve android telefondan kablosuz olarak girmek istiyorum. ne yapmam lazım cihazmı almam gerekiyo açıklayıcı olarak anlatabilecek bi arkadaş lütfen yardım edebilirmi.

ölümüne

ölümüne

Üye
Bir tane access point alıp(vatan teknosa vb yerlerden bulabilirsiniz) onunla kullanabilirsiniz. alırken kurulumu detaylı şekilde açıklarlar.

• Beğen
Tepkiler: YouNeverKnow
Kit Kat

Kit Kat

Üye
Kablosuz bağlantı özelliği olan bir modem almanız yeterli.

Kit Kat

Kit Kat

Üye
başka bi wifi modem var taktım adsl ışığı ve internet ışığı yanmıyor.
Ama siz komşudan çekmişsiniz pardon , komşudaki wifiden bağlanın desem 40 metreden çekiceğini hiç sanmıyorum. Kabloyla nasıl yapıcanız konusunda bilgim yok malesef.

safakk34

safakk34

Üye
    Konu Sahibi
Ama siz komşudan çekmişsiniz pardon , komşudaki wifiden bağlanın desem 40 metreden çekiceğini hiç sanmıyorum. Kabloyla nasıl yapıcanız konusunda bilgim yok malesef.

wifi hiç çekmiyor evet.. teşekkürler yinede.

L-LumieRe

L-LumieRe

Üye
wifi hiç çekmiyor evet.. teşekkürler yinede.
elinizde wifi modem varsa adsl ve internet ışığına gerek yok.

ayarlarından bir wifi ağ oluşturup şifre verin.
DHCP disable yapın ve komşudan çektiğiniz kabloyu modeme takın.
wifide internet olacaktır :oke:

• Beğen
Tepkiler: YouNeverKnow ve safakk34
safakk34

safakk34

Üye
    Konu Sahibi
elinizde wifi modem varsa adsl ve internet ışığına gerek yok.

ayarlarından bir wifi ağ oluşturup şifre verin.
DHCP disable yapın ve komşudan çektiğiniz kabloyu modeme takın.
wifide internet olacaktır :oke:

bilginiz icin Teşekkürler aksam eve gidince deniycem. Sonucu buraya yazarimArkadaşlar kac gündür uğraşıyorum bi türlü olmadi 3 farkli modemle AP yapmaya çalıştım olmuyor. En son zyxel nbg 416n model access point aldim firmadan telefonla ayarladik sınırlı internet yaziyo bu seferde. Firma yetkilisi bütün ayarlar tamam şimdi girmesi lazim dedi komşudan gelen modemle alakali diyor komsu modemi Huawei 7cbb markasi. Yardim edecek yokmu lütfen acil yardim ne yapmam lazım ?

hikmet366

hikmet366

Üye
l lumurenin dedigini yapin ben yaptim oldu

Üst Alt