Haber KAAN N2 İncelemesi

Sponsorlu Bağlantılar

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
KAAN N2 İncelemesi
Herkese merhaba arkadaşlar. Bu yazımızda ülkemizde çalışmalarını sürdüren Başarı firmasının çatısı altında yer alan KAAN markasının yeni akıllı telefonu KAAN N2 modelinin incelemesini yaptım.

KAAN N2 İncelemesi => KAAN N2 İncelemesi

Kaan N2 Video İncelemesi =>

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

• Beğen
Tepkiler: Murat Alper, iblah60, MaxipmaN ve 4 diğerleri

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Abi nedense yuvarlatılmış köşeli telefonları sevemedim . Köşeliler hoşuma gidiyor. Kamera üreticisi kim ? İnceleme için teşekkürler. General mobile 5 yerine alınır mı ? Akla geliyor

• Beğen
Tepkiler: Buğra
Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Abi nedense yuvarlatılmış köşeli telefonları sevemedim . Köşeliler hoşuma gidiyor. Kamera üreticisi kim ? İnceleme için teşekkürler. General mobile 5 yerine alınır mı ? Akla geliyor
Kamera omnivision

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK

MaxipmaN

Üye
fena değil ha bu sefer :ehe

• Beğen
Tepkiler: Buğra
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Bu Tarz Telefonlara yada Yerlinin Y Sinin Geçtiği Ürünlere Her Zaman Şans Verilmesi Taraftariyim.İnceleme İçin Tşkler

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK ve Buğra
PALA.

PALA.

Üye
Bu Tarz Telefonlara yada Yerlinin Y Sinin Geçtiği Ürünlere Her Zaman Şans Verilmesi Taraftariyim.
Ben kesinlikle katılmıyorum :)
Bu cihaz nerede üretiliyor ? Yabancıya patent verilerek mi yerli oldu ?
Dışarıdan donanımsal parçaları getirip ülkemizde montajlansa neyse :hmmm
Türk milletinin elinden geçmeyen cihazın, adı her ne olursa olsun yerli değildir.

Türkler tasarlamış olsa dahi yerli sermaye değildir...
Çünkü kendi fabrikan olursa, kendi milletin kazanır, kendi ülken kazanır, para içerde kalır.
Eğer yerli malı diye, elin ekmeğine yağ sürersen ülke yine kaybeder, yine yabancı kazanır.

• Beğen

j700ii

Üye
kaan n1 alacaktım ama intertte o kadar olumsuz yorum aldım ki koryorum vazgeçtim vestel venüs alacam

vedat1966

vedat1966

Üye
Silikon vadisini bir an önce kurarlar umarım. Ancak bu şekilde tamamı yerli olan ürünlere kavuşabiliriz.

GT-N8000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: PALA.
PALA.

PALA.

Üye
  • Beğen
Tepkiler: MAERKEK ve vedat1966
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Ben kesinlikle katılmıyorum :)
Bu cihaz nerede üretiliyor ? Yabancıya patent verilerek mi yerli oldu ?
Dışarıdan donanımsal parçaları getirip ülkemizde montajlansa neyse :hmmm
Türk milletinin elinden geçmeyen cihazın, adı her ne olursa olsun yerli değildir.

Türkler tasarlamış olsa dahi yerli sermaye değildir...
Çünkü kendi fabrikan olursa, kendi milletin kazanır, kendi ülken kazanır, para içerde kalır.
Eğer yerli malı diye, elin ekmeğine yağ sürersen ülke yine kaybeder, yine yabancı kazanır.
Üretim Kısmında O Kadar Çok Sorunumuz Var Ki.Şu An O Üretimi Bırak Daha 3.Havaalını Bilmem Nükleer Santrallerin Yapılmasını Tartışıyoruz.Yani Uzun Bir Süre İçin Üretim İmkansız Denebilir.Özellikle İşlemci vs Çünkü Kolay Bir İş Değil Bir Çok Deneme Yanılma İle Sürüyle Para Çöpe Atılıyor

• Beğen
PALA.

PALA.

Üye
Üretim Kısmında O Kadar Çok Sorunumuz Var Ki.Şu An O Üretimi Bırak Daha 3.Havaalını Bilmem Nükleer Santrallerin Yapılmasını Tartışıyoruz.Yani Uzun Bir Süre İçin Üretim İmkansız Denebilir.Özellikle İşlemci vs Çünkü Kolay Bir İş Değil Bir Çok Deneme Yanılma İle Sürüyle Para Çöpe Atılıyor
Ne gerek var ki betona yatırım yapalım. Bu kafayla diyot bile üretemeyiz.
Gerekte yok, çünkü üretmeden üretenden fazla kazanıyoruz...
Ayrıca teknoloji en büyük yatırımdır, israf ve deneme yanılma gelişmemiş toplumların kaderi.

Son düzenleme:
  • Beğen
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Asıl mevzu şu kolay yoldan uğraşmadan nasıl para kazanırım ? Kafasıyla çalışıyoruz . Konu telefonlar olduğu için bu piyasadaki ürünler sürekli gelişiyor , değişiyor değil mi? Evet , tabiki dediğinizi duyuyorum peki neden gelişme var sürekli telefonların gelişmesi için kafa yoran kişiler mevcut. Peki bizde niye yok ? Bize Temel fıkrasındaki ; onun ürettiği arabayı al , onun halısını , onun evini al vs. Keyfine bak düşüncesi enjekte edildi . Bundan ara ara kurtulmaya çalışsakta başaramadık . (aselsan ,roketsan örneğini vermeyin lütfen. Telefon üzerinden gidelim)

• Beğen
Tepkiler: PALA.

Üst Alt