K.Erciyes:1Galatasaray:2

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

AntiTuk

Üye
    Konu Sahibi
K.Erciyes:1Galatasaray:2
ewt gün kralın günüydü attığı 2 golle galibiyeti getiren isim oldu yorumları alalım :artı:

Hakan'a "ŞÜKÜR"
Kayseri Erciyesspor karşısında Kral'ın uzatma dakikalarında gelen golü ile 3 puanı kaptık
K.Erciyesspor 1-2 Galatasaray

Hakan Şükür'den sevgilerle... Oldukça zorlandığımız Kayresi Erciyesspor deplasmanında Hakan Şükür'ün 2 golü ile maçı kazandık. Süper Lig'in yenilgisiz iki takımın mücadelesi oldukça zevkli bir mücadeleye sahne oldu. İlk yarıda her iki takımda oldukça fazla pozisyona girdi. Maçın 38. dakikasında Necati'nin çaprazdan sert vuruşnda kaleciden dönen top sonrasında Kral fırsatçılığını gösterdi ve golünü attı. Golden sonra defansımızın bir anlık konsantrasyon eksikliğinden yararlanan Cenk skora dengeyi getirdi ve ilk yarı 1-1 eşitlik ile sonuçlandı.

Karşılaşmanın ikinci yarısıda ilk yarı gibi oldukça çekişmeli geçti. oldukça fazla pozisyona girmemize rağmen bir türlü aradığımız golü bulamadık. Herkes maçın bu sonuç ile biteceğini beklerken Kral sahneye çıktı ve durun dedi daha herşey bitmedi ve golünü atarak Galatasaray'a galibiyeti getirdi.

MAÇTAN DAKİKALAR
6. dakikada Sergei Die'nin ceza sahası dışından sert şutunda meşin yuvarlak yandan auta gitti.
10. dakikada Heinz'in soldan kullandığı kornerde ceza sahasında kafalardan seken topa Ümit Karan, gelişine vurdu. Kaleci Fadhel, topu iki hamlede kontrol etti.
27. dakikada sağdan Timuçin'in kullandığı kornerde Emre Toraman'ın kafa vuruşunda kale önünde Saidou'dan seken top boşta kaldı. Kaleci Mondragon, topu kontrol etti ve tehlikeyi önledi.
37. dakikada ceza sahasında kaleci ile karşı karşıya kalan Ümit Karan'ın aşırtma vuruşunda Necati kafayı vurdu. Top yan ağlarda kaldı.
38. dakikada defansın hatasında topla buluşan Necati, rakiplerinden çalımlarla sıyrıldı ve ceza sahasına girdi. Necati'nin sol çarprazdan yerden sert şutunda kaleci Fadhel, topa güçlükle çeldi. Kaleciden dönen topu Hakan Şükür, ağlara gönderdi ve takımı öne geçirdi. 0-1
39. dakikada Devran'ın ara pasıyla kaleci ile karşı karşıya kalan Cenk, ceza sahasına girer girmez düzgün bir vuruşla topu ağlara gönderdi ve skorda dengeyi sağladı. 1-1
47. dakikada ceza sahasında topla buluşan Cenk'in geriye çıkardı. Emre Toraman'ın ceza sahası dışından sert şutunda top üstten auta gitti.
54. dakikada Song'un hatasında topu alan Timuçin'in ceza sahası önünden vuruşunda kaleci Mondragon, meşin yuvarlağı iki hamlede kontrol etti.
57. dakikada topla ceza sahasına sokulan Sergei Die'nin sert şutunda kaleci Mondragon, topu iki hamlede kontrol etti.
63. dakikada Heinz'in soldan ceza sahasına yerden ortasında altıpas içerisinde ön direkte Ümit Karan topa dokunamadı. Arka direkte Hakan Şükür'den önce defans topu kornere atarak tehlikeyi önledi.
64. dakikada Heinz'in sağdan kullandığı kornerde iyi yükselen Necati'nin kafa vuruşunda meşin yuvarlak direğin dibinden auta gitti.
80. dakikada ceza sahasında yaşanan karambolde topu önünde bulan Cihan'ın sert şutunda meşin yuvarlak yan ağlarda kaldı.
84. dakikada Ömer Közen'in ceza sahası dışından sert şutunda yerden seken topu kaleci Mondragon, iki hamlede kontrol etti.
85. dakikada defansın arkasına atılan topa Burak hareketlendi. Kaleci Mondragon, ceza sahası dışına çıkarak kafayla topu uzaklaştırdı.
89. dakikada sağdan kullanılan kornerde kale önünde Ümit Karan'ın kafa vuruşunda meşin yuvarlak yandan auta gitti.
90. dakikada Saidou'dan topu kapan Ömer Közen, pasını Burak'a verdi. Topla ceza sahasına giren Burak'ın, sağ çarprazda rakibinden güzel bir hareketle sıyrıldıktan sonra yaptığı vuruşta kaleci Mondragon gole izin vermedi.
90+3'de Altan'ın sağ kanattan ceza sahasına ortasında kale önünde Hakan Şükür ayak koydu ve meşin yuvarlağı ağlara göndererek, kendisinin ve takımının ikinci golü kaydetti. 1-2

STAT: Kayseri Atatürk
HAKEMLER: Serdar Tatlı, Erhan Sönmez, Fatih Gündoğdu
KAYSERİ ERCİYESSPOR: Fadhel, Ömer Ateş, Cem, Bouazizi, Gökhan Kök, Sergei Die, Devran (Murat Akyüz dk. 88 ), Cesar (Burak dk. 46 ), Emre, Timuçin, Cenk (Ömer Közen dk. 82 )
YEDEKLER: Yusuf, Burhan, Mamadou, İlkem
TEKNİK DİREKTÖR: Mustafa Uğur
GALATASARAY: Mondragon, Uğur (Altan dk. 46 ), Tomas (Ergün dk. 78 ), Song, Orhan Ak, Cihan, Saidou, Heinz, Necati (İliç dk. 72 ), Ümit Karan, Hakan Şükür
YEDEKLER: Fevzi, Yalçın, Volkan, Hasan Kabze
TEKNİK DİREKTÖR: Eric Gerets
GOLLER: Hakan Şükür (dk. 38 ve 90+3), Cenk (dk. 39)
SARI KARTLAR: Cihan, Saidou, Hakan Şükür (Galatasaray), Cenk, Sergei Die (Kayseri Erciyesspor)

muraoyak

Üye
tek derecyle bal diyorum

c4n4fort3

c4n4fort3

Üye
balla hiç alakası yok tamamen galatasarayın kendi güzel oyunu ;)

slayer

Üye
Unuttum ben maçı... gidecektim, yanında olacaktım erciyesimin... :(
:ah:

90+3 de gol oldu haa... yazık

AntiTuk

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by slayer@Oct 15 2005, 04:43 PM
Unuttum ben maçı... gidecektim... :(
:ah:

90+3 de gol oldu haa... yazık
[post=191800]Quoted post[/post]​

çok kaçırdık anca 90+3te gelebildi gol :artı:

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Maçın hakkı beraberlikti :eksi:

+ Erciyesin beceriksizlik ve bencilliği ile maç gitti

cllgr

cllgr

Üye
oyuna degil sonuca puan veriyorlar.önemli olan 3 puandı.hakan şükür ün atmasıda iyi olmuş.

sebofb090

sebofb090

Üye
ucuz kurtuldunuz

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
walla yendikmi yendik ona bakacan

en azından biz EL le atmadık :eksi:

AntiTuk

Üye
    Konu Sahibi
en azından anlımızın teriyle kazandık
öle hakem,an_EL_ka gibi el birliği yapmıoz :D

izzet

Üye
ya maç doksan dakikadır yani bunun içinde istediğin dakikada gol atarsın, 90 dan sonra uzatmalarda atılan gol baldır demek çok saçma bence. BU bizim takımın maçı 90 dakka boyunca hiç bırakmadığı ve karşı takımın yaptığı hatadan 90+3 te de yararlanabileceğini gösterdi, bence bizim aldığımız bu maçın elle atılan bir golle alınan maça göre değeri tartışılmaz ;;)

AntiTuk

Üye
    Konu Sahibi
ellerine sağlık kardeşim güzel yazmışsn

CooL'n'Quiet

Üye
ya bu gs ne zmn 90 dk içinde gol atcak?:)

tatar_ramazan

tatar_ramazan

Üye
sanstan gene yendi bu galatasaray :eksi:

fenerbahce bu takıma dur diyecek tek takım :artı:

tatar_ramazan

tatar_ramazan

Üye
sanstan gene yendi bu galatasaray :eksi:

fenerbahce bu takıma dur diyecek tek takım :artı:

tatar_ramazan

tatar_ramazan

Üye

kayseri yaktın beni sinirden ölüyrm :off:

gs ye dur diyecek tek takim fenerbahcedir :artı:

yıl sonunda sampiyon olacak tek takim olduguna gore samoiyon fenerbahcemiz

olacak :artı:

Aeon

Üye
Yenmiş galatasarayımız harika olmuş kimse moralimi bozamaz şimdi. 90+3 filan farketmez valla 3 puan 3 puandır

esonmez357

Üye
biz ne maçlar gördük.geçen sene gs uzatmada berabere kaldı fener de uzatmalarda gol atmıştı.Bunları unutmayalım.ozaman şans fenerden yanaydı bugün de galatasaraydan yanaydı.

jewel_ma21

jewel_ma21

Üye
Originally posted by tatar_ramazan@Oct 15 2005, 09:01 PM

kayseri yaktın beni sinirden ölüyrm :off:

gs ye dur diyecek tek takim fenerbahcedir :artı:

yıl sonunda sampiyon olacak tek takim olduguna gore samoiyon fenerbahcemiz

olacak :artı:
[post=191967]Quoted post[/post]​

fenerin gecen sene nasil maclar aldigini unuttunmu son dakikalarda
Gs bileginin hakkiyla kazzaniyor hic olmazsa
evet GS belki fener durdurabilir
ama febeyi herkes durdurabilir
ama fenere karsi oynayanlar sahada 14 kisiyle mucadele ediyolar
11 fenerli ve 3de hakem var :lol2:

sambadisakkarit

Üye
Kral her zaman Kral!

Dört sene üst üste şampiyon olurken de Kral vardı; UEFA Kupası'nı alırken de...

Fenerlilerin oyununa gelip golcüsünden şüphe edenlere yazıklar olsun!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...