Oyun Jungle Heat Güncel Hile Paylaşımım

Sponsorlu Bağlantılar

AnqeLShate

Üye
    Konu Sahibi
Jungle Heat Güncel Hile Paylaşımım
Merhaba arkadaşlar öncelikle oyunu google play store üzerinden normal olarak indiriniz ardından
Yükleme Adımları:
1.) Telefonunuzda Bulunan Jungle Heat Silin
2.) Tekrardan Google Play Store üzerinden indirin
3.) İndirme tamamlanınca oyuna tıklayın açılsın ardından kapatın
4.) Bir dosya gezgini Örn(Root Explorer ) ve /data/data/ru.mail.games.android.JungleHeat/lib Klasörüne gidin
5.)Mediafire Linkimdeki Dosyayı indirerek Yukarıdaki dosya yoluna libfame.so dosyasını kopyalayıp yapıştırınız
6.) ru.mail.games.android.JungleHeat.txt dosyasını kopyalayınız
7.)/sdcard/Android/data/com.android.vending.billing.InAppBillingService.LUCK/files/LuckyPatcher kısmına yapıştırınız
8.)Lucky patcher açınız jungle heat tıklayınız Düzenle diyiniz özel yama yap diyip Uygula dedikten sonra tamam diyip çıkıp oyuna giriniz oyununuz hilelidir iyi oyunlar

İndirme Linki=
Çalıştığına Dair Resimler=

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.
Eğer yapamazsanız bu konudan yazınız yardımcı olmaya çalışırım sürekli günceldir 5 aydır fix yemedi :D banlanmamak için chatte fazla göze batmayın savaş sonuçlarını paylaşmayın - birliğe falan girmeyin hızlıca yükseldiği için göze batarsınız :D
@zero1995
@kralberk13
@

48 kişi indirmiş 1 tane bile yorum yok :(

• Beğen
Tepkiler: uatakanf ve vaterfa

DecBOMB

Üye
/sdcard/Android/data/com.android.vending.billing.InAppBillingService.LUCK/files/LuckyPatcher kısmını bulamıyorum root explorer pro kurulu telefonumda ??

kissxsis

Üye
Yapamayan varsa yardımcı olurum :D

DecBOMB

Üye
Herşeyi yaptım en son özel yapa yap dedim oyuna girdim hata verdi fixlendimi acaba :D

vaterfa

vaterfa

Üye
calisiyo sagol :)

DecBOMB

Üye
ben neyi yanlış yapıyorumda çalışmıyor beyler bi yardımcı olun bütün herşeyi sırası ile yapıyorum ama oyuna girmiyor ?

vaterfa

vaterfa

Üye
ben arkadasin dediklerinin hepsini yaptim bi sorun yasamadim, libfame nin ismini libgame ye cevirmissen ondan olmus olabilir bende yapmistim onu sonra orjinal isminde bitaktim sorun cikmadi

AnqeLShate

Üye
    Konu Sahibi
ben neyi yanlış yapıyorumda çalışmıyor beyler bi yardımcı olun bütün herşeyi sırası ile yapıyorum ama oyuna girmiyor ?
yapılış basit aynı anlattığım tarz yapınız ve üstteki vaterfa isimli arkadaşın dediğini yapmış olabilirsiniz :D

uatakanf

uatakanf

Üye
Benim 122lv hesabım var aynı hesapdan devam ediliyor değilmi

AnqeLShate

Üye
    Konu Sahibi
Evet

zero1995

zero1995

Üye
teşekkür ederim etiketlediğin için hemen denicem :D

uatakanf

uatakanf

Üye
Bu hile ile neler yapılıyor

uatakanf

uatakanf

Üye
neler yapılamıyorki tek atıyorsun işte adamlara :D adamlar sana dalamıyorlar şehirdekiler özel karakterler hariç kahramanlar yani :D

@zero1995 1 hafta geçti ancamı görebildin hergün girmene rağmen :D
Çözdüm hileyi anladım... Teşekkürler

uatakanf

uatakanf

Üye
İnşallah ban yimeyiz

uatakanf

uatakanf

Üye
Paylaşan arkadaşa da teşekkürler

uatakanf

uatakanf

Üye
Clash of clans içinde varmı böyle bir hile

kralberk13

kralberk13

Üye
:tşk: denemedim ama denerim ayrıca fark edilip ban yemeyiz değilmi birde sürüm güncellenince hile kapanmaz
Clash of clans içinde varmı böyle bir hile
onun için botlar var forumda aratırsan bulursun

zero1995

zero1995

Üye
kardeş herşeyi yaptımda hata alıyorum oyuna girerken şu şekilde" unfortunately, your game files were damaged. to solve this issue, please, delete the game from device and reinstall if from google play. We apologies for any incontinence." tarzı acaba silip yükleyip lucky patcher dan yama yapsam olur mu dosyaları atmadan

Üst Alt