JTube İle Symbian'a Youtube v2.5.0 GÜNCELL

Sponsorlu Bağlantılar

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
    Konu Sahibi
JTube İle Symbian'a Youtube v2.5.0 GÜNCELL
Symbian için çok güzel çalışan acayip iyi bir youtube programı. İndirme , direkt izleme video kalitesi seçme gibi bir çok detaylara izin veriyor.
Jtube Resmi site

Jtube 1.54 Güncelleme Notları
Geliştirilmiş ayarlar menüsü (Görsel olarak)
Oynatma seçeneklerine Via mobi eklendi. (Dahili tarayıcı ya da online player vardı)
Proxy ve diğer geliştirmeler.
Java tabanında iyileştirmeler.

JTube Güncelleme v2.0

Değişiklikler (EN):
Tamamen yeniden tasarlanmış grafik motoru,
RAM tüketimi önemli ölçüde azaldı,
Bazı platformlarda sabit gecikmeler,
Ana menü eklendi
"Yenile" seçeneği eklendi
Sabit otomatik seçim ayarları

2.0.1 Değişiklikler:
Gece teması eklendi
Video sayfasının görünümü değişti

JTube Güncellemesi v2.0.2

2.0.2 Değişiklikler:
Fonem ile sabit uyumluluk
Daha iyi kaydırma için FPS'yi 30'a çıkardı
Çift arabelleğe alma eklendi.

v2.1.0 Değişiklikler :
Video önizlemelerinin yeniden tasarlandı
Yeni yükleme ekranı
Daha hızlı sayfa yükleme
Abone sayısının gösterimi sağlandı
Sabit kaydırıcı konumu düzenlendi
Video sayfasına 'kanal aç' seçeneği eklendi
Symbian Belle'deki cihazlar için menüye standart seçenekler eklendi
Kanal sayfasının görünümünü biraz değiştirildi
Sabit geri dönüş
İndirici artık dosyaları video başlığı olarak adlandırıyor

sitesinden indirebilirsiniz . Java S40 lar da da çalışmakta .
Daha önceden kullanıyor iseniz . Uygulamayı açınca size uyarı verecektir. Direkt uygulama içinden güncelleme yapabilirsiniz
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

--+++V.2.5.0 Değişiklikler ----
Yerel abonelikler
- Abonelik akışı
- Abonelikleri içe ve dışa aktarma
Yeni kanal sayfası görünümü
- Kanal başlığı
Yeni ekran navigasyon sistemi
- Önceki ekranlara dönüş iyileştirildi
- Sekmeler
Arama önerileri
Video önerileri (diğer adıyla sıradaki videoyu izleyin)
Yeni görüntü tembel yükleme sistemi
Öğeler, sol yumuşak/uzun dokunmada daha fazla seçeneğe sahiptir
Oynatma listesindeki videolar artırıldı
Önbellek hata düzeltmeleri
Arama alanı hata düzeltmesi.

Kanal aboneliğini yerel olarak yapıyor ,
Kanal bilgisi arka planı oynatma listesini artık görebiliyoruz.

Bu güncelleme kadar bir çok güncelleme geldi fakat büyük değişiklik olmadığı için paylaşmadım.

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
  • Beğen
  • Sevdim
  • Cool
Tepkiler: ata28z, one_useR_0007, XXXturi01 ve 9 diğerleri

DeV/AsA

DeV/AsA

Üye
Ohaaa çok şaşırdım, en kısa zamanda yükleyeceğim. 😍

• Beğen
Tepkiler: Baydırman, MAERKEK ve PALA.
PALA.

PALA.

Üye
Paylaşım için çok teşekkürler, uygulama yeni youtube alt yapısına uygun görünüyor, ben de deneyebilirim, kimmiş bunun üreticisi güvenilir mi acaba, sitesinde güvenlik sertifikası görünmüyor :hmmm

• Beğen
Tepkiler: Baydırman, DeV/AsA ve MAERKEK
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
    Konu Sahibi
Paylaşım için çok teşekkürler, uygulama yeni youtube alt yapısına uygun görünüyor, ben de deneyebilirim, kimmiş bunun üreticisi güvenilir mi acaba, sitesinde güvenlik sertifikası görünmüyor :hmmm
Ruslardan biri şöyle bir grupları varmış Oturum açmadan kullanıyorum

• Beğen
Tepkiler: PALA.
PALA.

PALA.

Üye
72kb boyutunda nasıl bir uygulama ki, bu kadar özelliğe sahip oluyor, yani bilemedim onun içinde denemedim, araştırdıktan sonra deneyebilirim. Uygulama şahane görünüyor, söz konusu uruslar olunca, iki defa düşünmek lazım ama yinede emek verip, düşünmüşler, taktir etmek lazım.

• Beğen
  • Düşünceli
Tepkiler: gonyalı, DeV/AsA ve MAERKEK
Silinen Üye 2656843

Silinen Üye 2656843

Kapalı Hesap
Helal Olsun Bunuda Buldun Ya
Mesaj birleştirildi:

Videoya Bastigimda Otomatik Opera Miniye Yönlendiriyor

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
    Konu Sahibi
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
    Konu Sahibi
72kb boyutunda nasıl bir uygulama ki, bu kadar özelliğe sahip oluyor, yani bilemedim onun içinde denemedim, araştırdıktan sonra deneyebilirim. Uygulama şahane görünüyor, söz konusu uruslar olunca, iki defa düşünmek lazım ama yinede emek verip, düşünmüşler, taktir etmek lazım.
Java uygulama .jar formatında olduğu için 72 kb

• Beğen
Tepkiler: PALA.
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
    Konu Sahibi
@Nuru TaşDemir @DeV/AsA ne yaptın bakabildin mi ?

DeV/AsA

DeV/AsA

Üye
@Nuru TaşDemir @DeV/AsA ne yaptın bakabildin mi ?

Vallahi çalıştı, yıllar sonra youtube tekrar geri döndü bizim için (C7). :gul:
Mesaj birleştirildi:

Videoya Bastigimda Otomatik Opera Miniye Yönlendiriyor

Ayarlar menüsünde videonun nerede oynatılacağını seçebiliyorsun.Bende Nokia'nın kendi player'i açılıyor, zaten çok sorunsuz bir oynatıcı olduğu için memnunum.

Kendi tarayıcısı açıp ön bellekliyor bende

Önbellek yapmıyor bende tıklar tıklamaz video açılıyor (720p izliyorum). :hmmm
Mesaj birleştirildi:

72kb boyutunda nasıl bir uygulama ki, bu kadar özelliğe sahip oluyor,

Bunun sebebi Java uygulama olması, sıkıntı olacağını sanmıyorum. 👍

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: gonyalı, PALA. ve MAERKEK
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
    Konu Sahibi
Vallahi çalıştı, yıllar sonra youtube tekrar geri döndü bizim için (C7). :gul:
Mesaj birleştirildi:

Ayarlar menüsünde videonun nerede oynatılacağını seçebiliyorsun.Bende Nokia'nın kendi player'i açılıyor, zaten çok sorunsuz bir oynatıcı olduğu için memnunum.

Önbellek yapmıyor bende tıklar tıklamaz video açılıyor (720p izliyorum). :hmmm
Mesaj birleştirildi:

C7 'de direkt açar . 3220 ile kullanırsan ön bellekme yapıyor . S40 telefonlarda olan bir şey

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: DeV/AsA
DeV/AsA

DeV/AsA

Üye
C7 'de direkt açar . 3220 ile kullanırsan ön bellekme yapıyor . S40 telefonlarda olan bir şey

Yok yahu ne 3220'si, onun olayı başka.

Konu için tekrar teşekkürler, program resmen akıyor, umarım sonu cuteTube gibi olmaz ya bu sefer çünkü çok özlemişim, yatakta C7 telefonum ile dizi vs. izlemeyi seviyorum.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK ve PALA.
PALA.

PALA.

Üye
Java uygulama .jar formatında olduğu için 72 kb
Anladığım kadarıyla, bir nevi yeni youtube alt yapısındaki eksikliği gideren bir uygulama olmuş, hatırlayanlar vardır bunun bir benzeri vardı ama bunun kadar değil, bu çok profesyonel olmuş, harbi efsane görünüyor, ilk fırsatta ben deneyecem bakalım, tekrar teşekkürler.

program resmen akıyor, umarım sonu cuteTube gibi olmaz ya bu sefer çünkü çok özlemişim
Harbiden adamlar ne uygulama yapmış böyle yahu :hmmm Telefonun gençliğini ziyan etmişler dedim, daha önce hiç bu kadar akıcı değildi.
Demek ki, istenilse çok şeyler yapılabilir ama işte planlı eskitme ve israf lobisinin hünerleri bunlar hep, özellikle whatsapp konusunda çok tepkiliyim.

Sosyal mesajlaşma uygulaması yada video izlemekten bahsediyoruz, atraksiyon yapmıyoruz, eldeki cihazın en temel özelliklerini kullanmak istiyoruz.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: DeV/AsA ve MAERKEK
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
    Konu Sahibi
Anladığım kadarıyla, bir nevi yeni youtube alt yapısındaki eksikliği gideren bir uygulama olmuş, hatırlayanlar vardır bunun bir benzeri vardı ama bunun kadar değil, bu çok profesyonel olmuş, harbi efsane görünüyor, ilk fırsatta ben deneyecem bakalım, tekrar teşekkürler.

Harbiden adamlar ne uygulama yapmış böyle yahu :hmmm Telefonun gençliğini ziyan etmişler dedim, daha önce hiç bu kadar akıcı değildi.
Demek ki, istenilse çok şeyler yapılabilir ama işte planlı eskitme ve israf lobisinin hünerleri bunlar hep, özellikle whatsapp konusunda çok tepkiliyim.

Sosyal mesajlaşma uygulaması yada video izlemekten bahsediyoruz, atraksiyon yapmıyoruz, eldeki cihazın en temel özelliklerini kullanmak istiyoruz.
En temel ihtiyaçları yaptıktan sonra yenisini alma ihtiyacı hissetmezsin . Bu da ben satıcının işine gelmez annadın mı ?

• Beğen
  • Kahkaha
Tepkiler: gonyalı, DeV/AsA ve PALA.
PALA.

PALA.

Üye
En temel ihtiyaçları yaptıktan sonra yenisini alma ihtiyacı hissetmezsin . Bu da ben satıcının işine gelmez annadın mı ?
Yahu bizim gibi kaç kişi kaldı ki, millet dev ekran performans cihazlarını istiyor, hal böyle olunca israf karşıtları sanki teknoloji karşıtı gibi görünüyor.

• Beğen
  • Sevdim
Tepkiler: gonyalı, DeV/AsA ve MAERKEK
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
    Konu Sahibi
Yahu bizim gibi kaç kişi kaldı ki, millet dev ekran performans cihazlarını istiyor, hal böyle olunca israf karşıtları sanki teknoloji karşıtı gibi görünüyor.
Ha işte bizim olayı bu. Küçük ekran ele sığan iş yapan telefonlar. E7-00 Amoled ekranına can kurban yav.

• Beğen
Tepkiler: gonyalı, PALA. ve DeV/AsA
hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Ah şu s30 için uygulama desteği vermedi Nokia. Şu an 3310 2017 var ama teneke malesef. Cihaz tasarım on numara lakin alo demek için yapmışlar. Ve 3310 4g kaios ülkemize gelmedi malesef.

• Beğen
Tepkiler: PALA., DeV/AsA ve MAERKEK
DeV/AsA

DeV/AsA

Üye

Yükle yükle telefonunda bulunsun.Tabi symbian veya Qt uygulama olsaydı çok daha güzel ios ayarında birşey olurdu ama Java olmasına rağmen hiç de fena değil.En azından istediğin YouTube içeriğini sorunsuz, takılmadan izleyebiliyorsun önemli olan da bu zaten.Java olmasının en büyük avantajı inanılmaz geniş cihaz desteğinin olması zaten adam 144p seçeneğini boşuna koymamış, herkes yararlansın istemiş belli ki.

AAS'yi aslında sık ziyaret ederim ama bu sene demek hiç girmedim, orada JTube haber olmuş.

Telefonun gençliğini ziyan etmişler dedim, daha önce hiç bu kadar akıcı değildi.

Bu konularda çok yazdım biliyorsun, artık saldım kim ne yapıyorsa yapsın kafasındayım, ama şu bir gerçek ki bizim telefonlar kapitalizmin acımasız bir dayatması sonucu yazılımsal olarak öldürüldü.
Yoksa YouTube ne ki, twitch için bile resmi uygulama yapılabilir ne var ki, yani play store'de şu uygulama Symbian'da çalışmaz diyebileceğim bir uygulama yok açık söyleyeyim.

Bu sebeple bağımsız geliştiricilere büyük saygı duyuyorum.Her alanda karşımıza çıkıp bir alternatif yol gösteriyorlar.
Üretmek çok güzel bir şey, ürettiğinin karşılığında aldığın iyi dilekler ise paha biçilemez bence.

O insanlar nehirde tersine yüzmeye çalışan balıklar gibi, bir amaçları ve duruşları var.
Linux'un da çıkış noktası aşağı yukarı aynı şeyler.

Son düzenleme:
  • Beğen
  • Sevdim
  • Cool
Tepkiler: gonyalı, PALA., Baydırman ve 1 kişi daha
Baydırman

Baydırman

Moderator
Tüm kullanıcılara hayırlı olsun. Halen uğraşanlar olduğunu görmek sevindirici.

• Beğen
  • Cool
Tepkiler: gonyalı, MAERKEK, DeV/AsA ve 1 kişi daha
PALA.

PALA.

Üye
Bu sebeple bağımsız geliştiricilere büyük saygı duyuyorum.Her alanda karşımıza çıkıp bir alternatif yol gösteriyorlar.
144p den 720p ye kadar izleme ve indirme seçenekleri ile tüm eski cihazlarda bu kaliteyi yansıtması, öyle tahmin ediyorum ki, küresel çetelere tepki olsun diyedir, küreselciler kudursun. Aslında uygulamayı yapan reis az daha bekleyip, bombayı 2022 de patlatsaydı daha da efsane olurdu (h)

• Beğen
  • Cool
Tepkiler: XXXturi01, MAERKEK ve DeV/AsA

Üst Alt