JTube İle Symbian'a Youtube v2.5.0 GÜNCELL

Sponsorlu Bağlantılar

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
    Konu Sahibi
Valla bu symbian da maxicep sayesinde yaşıyor. Maxicep te en iyi dönemini Symbian zamanında yaşıyordu.
Ruslar uğraşıyor. Program Rus yapımı . Biz kullanarak onlar üreterek symbian'ı ayakta tutuyoruz

• Beğen
Tepkiler: gonyalı

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
    Konu Sahibi
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

E7-00 'ın Amoled Ekranı Jtube ile 8K video (kalitesi için tercin edin) keyfi. Sarıyor arkadaş .
Jtube 1.54 güncellemesi konu başında

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: PALA. ve gonyalı
PALA.

PALA.

Üye
Jtube ile 8K video
8K açtığına eminmisin bilgisayarın bile 8k canına okuyor :alsana: telefondaki en son hatırladığım bu uygulama ile 720p idi, o teknolojiyi çalıştıracak bir sistem bu telefonlarda varmıymış yahu :hmmm

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
    Konu Sahibi
8K açtığına eminmisin bilgisayarın bile 8k canına okuyor :alsana: telefondaki en son hatırladığım bu uygulama ile 720p idi, o teknolojiyi çalıştıracak bir sistem bu telefonlarda varmıymış yahu :hmmm
8k çekilen videonun kalitesi çok iyi oluyor. Telefon 720 p açıyor. İzlemek için 8K adında kayıt edilen videoları tercih edebilirsiniz. Sıradan kamerayla çekilenler seyir zevki vermiyor

• Beğen
Tepkiler: PALA. ve gonyalı
gonyalı

gonyalı

Üye
Jtube lite yüklemesin X2-00 için
Aldığım telefonda wifi yok galiba bulamadım mobil veriden de internete girilmiyor tuşları da pek sağlam sayılmaz arka kapak çıkı çıkıveriyor.
Ses , bt benim androidten daha iyi hızlı algılıyor ve sesi de gür. Ama insan içinde kullanılabilecek bir telefon değil o yüzden de uğraşmaya değmez c6 bana yeter de artar. Bu x2 yi de sırf oyun için almıştım işimi görüyor en azından
Mesaj birleştirildi:

Mesaj birleştirildi:

C6 ya da yükledim fakat videoyu oynatmıyor.

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
  • Beğen
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
    Konu Sahibi
Aldığım telefonda wifi yok galiba bulamadım mobil veriden de internete girilmiyor tuşları da pek sağlam sayılmaz arka kapak çıkı çıkıveriyor.
Ses , bt benim androidten daha iyi hızlı algılıyor ve sesi de gür. Ama insan içinde kullanılabilecek bir telefon değil o yüzden de uğraşmaya değmez c6 bana yeter de artar. Bu x2 yi de sırf oyun için almıştım işimi görüyor en azından
Mesaj birleştirildi:

Mesaj birleştirildi:

C6 ya da yükledim fakat videoyu oynatmıyor.
İzinleri verdin mi? Verdiğin halde hata veriyorsa telegram gruplarında sorayım

gonyalı

gonyalı

Üye
İzinleri verdin mi? Verdiğin halde hata veriyorsa telegram gruplarında sorayım
İzinleri verdim
Video da inmiyor şimdi denedim
Mesaj birleştirildi:

Ayarlar kısmından via browser ı seçtim internet sitesine yönlendirdi. Ve indirmek zorunda kaldım
Şimdi izliyorum :yuru

Son düzenleme:
  • Beğen
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
    Konu Sahibi
İzinleri verdim
Video da inmiyor şimdi denedim
Mesaj birleştirildi:

Ayarlar kısmından via browser ı seçtim internet sitesine yönlendirdi.
Şimdi izliyorum :yuru
C6 'ın online player'ını direkt çalıştıramıyor demekki. Tarayıcı aracılığıyla açılıyor

• Beğen
gonyalı

gonyalı

Üye
Sadece şarkılar iniyor mp4 olarak
Dizi filanda izleyemiyorum 😥

• Kahkaha

xxsavasxx2

Üye
Bu uygulama güvenilir midir. Cihazda imei felan alabilirler mi?

gonyalı

gonyalı

Üye
Bu uygulama güvenilir midir. Cihazda imei felan alabilirler mi?
Ruslara güvenim sonsuz
Güvenilirdir : ?
Mesaj birleştirildi:

Vallahi de billahi de bu Rus siteleri yandex olsun diğer rus oyun siteleri olsun ve eski uygulamalar ve arşiv siteleri hep güncel, aradığım her şey rus sitelerinde mevcut bizim turkishlerde yok bulunmuyor yok silinmiş yok kaldırılmış. İşlerini iyi yapıyorlar. @MAERKEK in de dediği gibi Ruslar üretirken biz symbiancılar da kullanıyoruz.
Symbiana akılsız diyenler androidcilerin asıl kendisi akılsız herşeye izin vermek nedir yahu ...

Son düzenleme:
  • Beğen
MzKARTAL

MzKARTAL

Üye
videoyu mp4 olarak indirip cache e alip oynatiyor galiba. rtsp kapali belki de kendisi rtsp server kurmus olabilir.
edit
uygulamanin kodlarina baktim videonun goruntusunu anlik olarak resim ciziyor arka plan da ise ses caliyor galiba. kendine ait bir web sitesi var. site kapandigi vakit uygulama da calismayacaktir.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: MAERKEK ve gonyalı
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
    Konu Sahibi
videoyu mp4 olarak indirip cache e alip oynatiyor galiba. rtsp kapali belki de kendisi rtsp server kurmus olabilir.
edit
uygulamanin kodlarina baktim videonun goruntusunu anlik olarak resim ciziyor arka plan da ise ses caliyor galiba. kendine ait bir web sitesi var. site kapandigi vakit uygulama da calismayacaktir.
Kendi serverları mevcut. Stream akışını oradan sağlıyorlar

• Beğen
MzKARTAL

MzKARTAL

Üye
uygulama açık kaynak imiş. aslında java me nin desteği symbian gibi kesilmiş değil. sadece j2me telefonlar için değil başka mobil cihazlar için de uygulama yazabilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK ve gonyalı
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
    Konu Sahibi
uygulama açık kaynak imiş. aslında java me nin desteği symbian gibi kesilmiş değil. sadece j2me telefonlar için değil başka mobil cihazlar için de uygulama yazabilirsiniz.
İlginiz var gibi bu konulara. Yazılım , bilgisyar mühendisi vs . İşlerle mi uğraşıyorsunuz ?

• Beğen
Tepkiler: MzKARTAL
MzKARTAL

MzKARTAL

Üye
İlginiz var gibi bu konulara. Yazılım , bilgisyar mühendisi vs . İşlerle mi uğraşıyorsunuz ?
evet bilgisayar mühendisiyim. hiç java me sdk sını deneme fırsatım olmadı.

• Beğen
Tepkiler: gonyalı ve MAERKEK
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
    Konu Sahibi

Üst Alt