JoıkuSpot Premium 3.20 Signed (1188) Tam Sürüm (s60v3, v5, ^3)

Sponsorlu Bağlantılar

mstf_l

mstf_l

Üye
    Konu Sahibi
JoıkuSpot Premium 3.20 Signed (1188) Tam Sürüm (s60v3, v5, ^3)
JoikuSpot ile telefonunuzun internet erişimini wireless aracılğıyla diğer cihazlara dağıtabilirsiniz.

JoikuSpot, telefonunuzu bir WiFi noktasına dönüştürüyor. Paralı sürüm, size internet güvenliği ve tam internet erişimi sunuyor; ayrıca etkin noktanızı istediğiniz gibi adlandırabilirsiniz.

Telefonunuzu bir 3G WiFi modemi gibi kullanabilmek için herhangi bir WiFi cihazına bağlanın. WiFi bağlantısı Nokia telefonlar için uygun hale getirildi.

Ekli dosyalar

Yönetici tarafından düzenlendi:
  • Beğen
Tepkiler: ffthf, mustif, burhan1037 ve 17 diğerleri

Tuba

Tuba

Üye
Teşekkürler...

tamburcu

Üye
ellerin dert görmesin, tuttuğun altın olsun komtanım :tşk:

SHS

SHS

Üye
:tşk:

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
Teşekkürler

yilmazcanki

Üye
arkadas ellerine saglik tesekurler

ormanc

Üye
teşekkürler

semitic|

Üye
teşekkürler

efsane712

efsane712

Üye
Öncelikle paylasim icin tesekkúr ederim... :) Bende söyle bi sorun verdi yúkleme yaparken en sonunda bitime saliseler kala program açiliyor ve tekrar yùkleyin diyor fakat tekrardan yúklenmiyor.tel n95 8gb hackli ...

mehmetyldz11

Üye
Teşekkürlerr :)

celo05633

Üye
arkadas anlamıyorum tam sürüm ise neden şifreleme özelligi yok bunun :S

• Beğen
Tepkiler: sbülent

kadiosman42

Üye
teşekkürler

xyzcba

Üye
Paylaşım güzel ama bir sorun var. e66 telefonumdan yaptığım paylaşımı bilgisayarım görmesine rağmen Note 2 cep telefonum ve Note 10.1 tabletimden paylaşılan wifi bağlantıyı göremeiyorum. Bu sorunu nasıl giderebilirim.

cafcaf111

cafcaf111

Üye
Paylaşım güzel ama bir sorun var. e66 telefonumdan yaptığım paylaşımı bilgisayarım görmesine rağmen Note 2 cep telefonum ve Note 10.1 tabletimden paylaşılan wifi bağlantıyı göremeiyorum. Bu sorunu nasıl giderebilirim.

Bu sorun android yazılımıyla alakalı bir durum . Oynanmamış çoğu androidde mevcut. Çözümü ise bir patch diye biliyorum ben kullanmadığım için uğraşmadım , araştırırsanız bulabilirsiniz kolay gelsin iyi günler dilerim.

kayranci_2

Üye
teşekkürler...

ahmet301

Üye
Teşekkürler

atahan78

Üye
Ellerine sağlık kardeş

dr_nurullah

Üye
ellerine sağlık