Joikuspot Bağlantı Sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

eaglenes12eagle

Üye
    Konu Sahibi
Joikuspot Bağlantı Sorunu
Arkadaşlar nokia 5800 telefonuma wirelees dağıtıcı Joikuspot adlı programı yükledim. Başka cihazlarda telefunumun yaydığı bağlantı gorülebiliyorken Android tabletimde bağlantının varlığını göremiyorum nedeni ne olabilir ve nası düzeltebilirim.

Hasan Enes

Hasan Enes

Üye
Aslında bunun tam bir yolu yok yani bende tam bilmiyorum :D

eaglenes12eagle

Üye
    Konu Sahibi
Bilen varsa yazabilirmi peki :)

KayraBey

KayraBey

Üye
Tabletin andorid olması bir yana marka ve modelini yazarsanız belki yardımcı olabiliecek birileri çıkar.

eaglenes12eagle

Üye
    Konu Sahibi
Tabletin markası m778 ama sorunun modelle ilgili olduğunu düşünmüyorum bazı android kullacılarında bu sorunu yaşadığını biliyorum.

15097

15097

Üye
Belki tablet iyi değildir :hmmm

rumuzozi

Üye
Arkadaşlar nokia 5800 telefonuma wirelees dağıtıcı Joikuspot adlı programı yükledim. Başka cihazlarda telefunumun yaydığı bağlantı gorülebiliyorken Android tabletimde bağlantının varlığını göremiyorum nedeni ne olabilir ve nası düzeltebilirim.

Android cihazların çoğu " adhoc wifi " bağlantılrını göremez. internetten cihazın marka ve modeline göre yama dosyaları oluyordu. İnternette "adhoc wifi" terimiyle cihazın ismini yada android versiyonunu yazıp aratın

• Beğen
Tepkiler: sucer42

trkn123

Üye
Dostum slatedroid sitesinde how to conect to adhoc network konusuna bakarsan sorunun orada izah edilmiş. Link vermeme müsade etmedi site:)

young_legends

Üye
arkadaşlar telefonum 5800 bir iki defa bu program yardımıyla bilgisayarda internete girebiliyordum fakat şimdi programı başlattıktan sonra otomatikmen 'joikuspot stop' uyarısı alıyorum? bu sorun ile daha önce karşılaşan veya yardımcı olabilecek var mı? şimdiden teşekkürler..

crazy_oruc

crazy_oruc

Üye
android cihazlar joikuspot ile internete bağlanmaz.

sucer42

sucer42

Üye
Android cihazların çoğu " adhoc wifi " bağlantılrını göremez. internetten cihazın marka ve modeline göre yama dosyaları oluyordu. İnternette "adhoc wifi" terimiyle cihazın ismini yada android versiyonunu yazıp aratın

android le ilgisi olmadığını düşünüyorum. iphone3 de de aynı sorunla karşılaştım. her ne sebepleyse mobil cihazlar bu programın frekansını algılayamoyor.

- - - Eklendi - - -

android le ilgisi olmadığını düşünüyorum. iphone3 de de aynı sorunla karşılaştım. her ne sebepleyse mobil cihazlar bu programın frekansını algılayamoyor.

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
Arkadaşlar durum biraz karışık

RecepKayaTR

RecepKayaTR

Üye
Ama android ten açtiğımızda sybıan telefon göruyor

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
modlama abolumunda adhoc baglantilari gormesi icin mod paylasildi