[Joikusoft] JoikuSpot Premium v3.10(1000) S60v3/S60v5/S^3 Signed [Resmi Türkçe]

Sponsorlu Bağlantılar

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
[Joikusoft] JoikuSpot Premium v3.10(1000) S60v3/S60v5/S^3 Signed [Resmi Türkçe]
Telefonunuzu Wireless Erişim Noktası gibi göstererek diğer wireless cihazların cep telefonunuz üzerinden internete erişebilmesini sağlayabilen programdır. İnternet olmayan yerlerde gprs bağlantınızı bilgisayarınıza paylaştırabilirsiniz.

JoikuSpot, telefonunuzu bir WiFi noktasına dönüştürüyor. Paralı sürüm, size internet güvenliği ve tam internet erişimi sunuyor; ayrıca Etkin Noktanızı istediğiniz gibi adlandırabilirsiniz. Telefonunuzu bir 3G WiFi modemi gibi kullanabilmek için herhangi bir WiFi cihazına bağlanın. WiFi bağlantısı Nokia telefonlar için uygun hale getirildi.​

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: aydin_mert_06, SakirtAbiler, Flo Rida ve 30 diğerleri

chezque

chezque

Üye
harika bir program. kullanıyorum ve son derece memnunum bu programdan da. şifreyi de koydum kafam rahat şu an :)) teşekkürler arkadaşım

kj2al

kj2al

Üye
TeşekkürLer Emeğine SağLık Çok Faydalı Bi Uygulama..

Uqur5445

Üye
tesek kurlerde bska cıhazlar benı bulamıyor

• Beğen
Tepkiler: ercan_21_21

yakamoz56

Üye
dostum paylaşm için öncelkle tskler,
Ben indirdim kurulum işlemi tam biterken telefonu yeniden başlatın diyor,sonra yüklendi diyor. Fakat telefonu karıştırdım ikonunu bulamadm. Uygulamalarda yüklü gösteriyor.nedenini biliyor musn?
Tel =5800 xm

mıttık

Üye
arkadaşım telefonu yeniden başlatınca yükleme tamamlanıyor yani uygulama o zaman geliyor

kemancım

kemancım

Üye
güzel paylaşım, bunu pc için yapabilsek daha iyi olacak

nargile95

Üye
şifreyi nasıl koyacaz yardım edin lütfen

anılbaran

anılbaran

Üye
tesekkür

hnkt1986

Üye
allah cc rağzı olsun su forumdaki en güzel pzylasım bence

• Beğen
Tepkiler: Sensation

garipcokhayat

Üye
bravo

garavel6775

Üye
super

nizam

nizam

Üye
çok güzel proğram eline sağlık teşekkürler

zukaru09

Üye
sifre koyamıyorum arkadaslar yardım.

EmreSntrk

EmreSntrk

Üye
Teşekkürler denedim çalışıyor.

viper_06_07

Üye
kardeşim çoooook teşekkürler bilhassa (signed) için :)

y@vuz_a

Üye
5800 üzerinden galaxy s wifi 5.0 ile bağlanmaya çalışıyorum ancak bağlantıyı görmüyor. yardım lütfen.

y@vuz_a

Üye
harika bir program. kullanıyorum ve son derece memnunum bu programdan da. şifreyi de koydum kafam rahat şu an :)) teşekkürler arkadaşım

şu şifre koyma işini nasıl yapıyorsunuz yaa? yardım lütfen. hatta ben bağlantıyı göremiyorum galaxy s wifi 5.0 cihazımda.

ahmet yusa

ahmet yusa

Üye
teşekkürler

eroglu60

Üye
bende 5800 a kurdum başka telefonlar görüyor ama samsung galaxs p1010 tab baglantıyı göremiyor neden

Üst Alt