jhv

• 15 Mart 2013
  • 1082 Okunma
  • 11 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. guv

Yazan: suleymanslymn
  2. takas düşünürmüsün kardeşim ?

suleymanslymn bunu beğendi.
  3. olabilir kardeşim.Model ve marka nedir??? ve durumu nedir.

4. nokia 701 çiziksiz eziksiz 1 yıla aşkın garantisi devam ediyor üstüne farkınıda verebilirim

5. yok kardeşim kusura bakma.Xperia Z alacağım yada benim telefon ayarında htc olabilir.Ama takas için düğer arkadaşlar arayabilir nokia dışındaki telefonlarla...Tercihim android telefon ama alacak olana daha sıcak bakıyorum kardeşim..

6. Mükemmel bir telefon ama Xperia Z alman gerçekten de mantıklı olur.

suleymanslymn bunu beğendi.
  7. sony xperia S ile takas düşünürmüsün 20 ay garantili ?

8. teşekkür ederim mehmet bey.z daha ağir basmaya başladi.yarin istanbula gidiyorum oradan alacağim büyük ihtimal :)

9. Lumnia 800 ile takas dusunur musun?

10. Telefonun çok iyi ama dediğim gibi xperia z çok ağır basıyor.kayıt yaptırdım,birkaç güne açılır.alan olursa satıp xperia z alacağım.

Bu Mesaj Mobil Sürümden Gönderildi

11. Alcak arkadaşlar pasaport kaydını sıkıntı etmesin keşke sende 1 yıllık kayıta para vermeseydin imei atardın veya attırırdın kapanma gibi sıkıntın olmazdı (iphone hariç tüm telefonlara imei kopyalanır )

12. Doğru dedin ama o zaman güncelleme gelmiyor telefona.Flashtool ile atılabiliyor ama o zaman şebeke problemi çıkabiliyor.Onun için riske atmak istemedim.Her zaman orijinal iyidir.Telefonum açıldı mis gibi kullanıyorum artık.Almak isteyen buyursun :)

Bu Mesaj Mobil Sürümden Gönderildi

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
17/11/2018 - 10:23