jhv

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
suleymanslymn

suleymanslymn

Üye
    Konu Sahibi
jhv
guv

Kadir Cem

Kadir Cem

Üye
takas düşünürmüsün kardeşim ?

• Beğen
Tepkiler: suleymanslymn
Kadir Cem

Kadir Cem

Üye
nokia 701 çiziksiz eziksiz 1 yıla aşkın garantisi devam ediyor üstüne farkınıda verebilirim

suleymanslymn

suleymanslymn

Üye
    Konu Sahibi
nokia 701 çiziksiz eziksiz 1 yıla aşkın garantisi devam ediyor üstüne farkınıda verebilirim
yok kardeşim kusura bakma.Xperia Z alacağım yada benim telefon ayarında htc olabilir.Ama takas için düğer arkadaşlar arayabilir nokia dışındaki telefonlarla...Tercihim android telefon ama alacak olana daha sıcak bakıyorum kardeşim..

fk555897

fk555897

Üye
Mükemmel bir telefon ama Xperia Z alman gerçekten de mantıklı olur.

• Beğen
Tepkiler: suleymanslymn

mehmet7890

Üye
sony xperia S ile takas düşünürmüsün 20 ay garantili ?

suleymanslymn

suleymanslymn

Üye
    Konu Sahibi

gonyali42

Üye
Lumnia 800 ile takas dusunur musun?

suleymanslymn

suleymanslymn

Üye
    Konu Sahibi
Lumnia 800 ile takas dusunur musun?
Telefonun çok iyi ama dediğim gibi xperia z çok ağır basıyor.kayıt yaptırdım,birkaç güne açılır.alan olursa satıp xperia z alacağım.

Bu Mesaj Mobil Sürümden Gönderildi

frknkyhn100

Üye
Alcak arkadaşlar pasaport kaydını sıkıntı etmesin keşke sende 1 yıllık kayıta para vermeseydin imei atardın veya attırırdın kapanma gibi sıkıntın olmazdı (iphone hariç tüm telefonlara imei kopyalanır )

suleymanslymn

suleymanslymn

Üye
    Konu Sahibi
Alcak arkadaşlar pasaport kaydını sıkıntı etmesin keşke sende 1 yıllık kayıta para vermeseydin imei atardın veya attırırdın kapanma gibi sıkıntın olmazdı (iphone hariç tüm telefonlara imei kopyalanır )
Doğru dedin ama o zaman güncelleme gelmiyor telefona.Flashtool ile atılabiliyor ama o zaman şebeke problemi çıkabiliyor.Onun için riske atmak istemedim.Her zaman orijinal iyidir.Telefonum açıldı mis gibi kullanıyorum artık.Almak isteyen buyursun :)

Bu Mesaj Mobil Sürümden Gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...