Java Telefon Kullananlar Kulübü

Sponsorlu Bağlantılar

Java Telefon Kullanıyor musunuz?

• EVET

Kullanılan: 15 78.9%
  • HAYIR

Kullanılan: 4 21.1%

• Kullanılan toplam oy
    19
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
    Konu Sahibi
Java Telefon Kullananlar Kulübü
Arkadaşlar foruma üye olalı 3 ay oldu.Bu süre zarfında akıllı telefon kullanıcıların yanında nokia s40 series java tabanlı cihaz kullananlar olduğunu gördüm ve bir kulüp açmaya karar verdim. Temel olarak sorunlar (donanım,program,oyun vs.). Çeşitli yazılım işlemlerini yapamayanlara ve sorularınıza cevap vermeyi amaçlayan bir kulüp olmasını düşünüyorum

• Beğen
Tepkiler: musametin, Silinen Üye 2619136, DeV/AsA ve 1 kişi daha

ibrahimbüyükdemir

ibrahimbüyükdemir

Üye
Arkadaşlar foruma üye olalı 3 ay oldu.Bu süre zarfında akıllı telefon kullanıcıların yanında nokia s40 series java tabanlı cihaz kullananlar olduğunu gördüm ve bir kulüp açmaya karar verdim. Temel olarak sorunlar (donanım,program,oyun vs.). Çeşitli yazılım işlemlerini yapamayanlara ve sorularınıza cevap vermeyi amaçlayan bir kulüp olmasını düşünüyorum
Dayanışma Güzeldir

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
Marco Laren

Marco Laren

Üye
Yardimci olayim bende. Yari java Yari symbian :)

• Beğen
Tepkiler: musametin
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
    Konu Sahibi
Sayın forum üyeleri eğer yurttan vakit bulursam java ile ilgili anlatımlar paylaşmayı düşünüyorum .Mesela java , nedir tarihi ,nasıl bir sistem ,hangi cihazlarda kullanılmıştır vs.

Hasand.

Hasand.

Üye
Bende yardımcı olayım tuşlu java telefon asha 201 ,u700 dokunmatik 500,c7,603 var ve hergun inamıyacaksınız ama java ıcın yenı oyun cıkıyor

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
    Konu Sahibi
Arkadaşlar java ve MIDP hakkında temel bilgileri öğrenmek için: ziyaret edebilirsiniz

• Beğen
Tepkiler: RoGue34
ibrahimbüyükdemir

ibrahimbüyükdemir

Üye
BRKTNL

BRKTNL

Üye
Forumdaki en kral platform budur :alkis:bigstar: Benim de kenarda var atsan atılmaz satsan satılmaz javalı cihazlarım.
Arkadaşlar java ve MIDP hakkında temel bilgileri öğrenmek için: ziyaret edebilirsiniz
Faydalı link :tşk:

Nuru TaşDemir

Nuru TaşDemir

Üye
Java candır :D

DeV/AsA

DeV/AsA

Üye
Bir zamanların vazgeçilmez sorusu ''Java mı, sis mi'' :gul:
Evet java candır.Bence tüm Nokia sahipleri bu kulübe doğrudan üye oluyor.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK ve Nuru TaşDemir
caps6

caps6

Üye
yedek telefon olarak s40 nokia kullanıyorum.Oyun uygulama linkleri paylaşılabilir

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
    Konu Sahibi
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
    Konu Sahibi
Sizin istediğiniz uygulamalar varsa yazın ona göre liste çıkarayım

eko1113

Üye
Java fakirin umut kapısı. Peder bey falanca Samsung modelinin kopyasını almış. Garip ne anlar android, java falan filan. Akşam bana soruyordu nerede bunun interneti diye. Wi-Fi arıyor adam kendini zor açan telefonda. Tam facia ürünüydü. Java platformunu hiçbir yerde sevmiyorum. Ağır ve işlevsiz. Kullanana saygım sonsuz. Kendimi bir anda zırt televizyonun zort programında siyaset konuşurken hayal ettim. Hani oralarda önce basıyor küfürü, sonra diyor ya saygım sonsuz. İşte o hesap. Java telefon tırt abi. Değmez. Elinde kalmışsa müzelik.

• Beğen
ibrahimbüyükdemir

ibrahimbüyükdemir

Üye
Java fakirin umut kapısı. Peder bey falanca Samsung modelinin kopyasını almış. Garip ne anlar android, java falan filan. Akşam bana soruyordu nerede bunun interneti diye. Wi-Fi arıyor adam kendini zor açan telefonda. Tam facia ürünüydü. Java platformunu hiçbir yerde sevmiyorum. Ağır ve işlevsiz. Kullanana saygım sonsuz. Kendimi bir anda zırt televizyonun zort programında siyaset konuşurken hayal ettim. Hani oralarda önce basıyor küfürü, sonra diyor ya saygım sonsuz. İşte o hesap. Java telefon tırt abi. Değmez. Elinde kalmışsa müzelik.
Android ağır ve işlevsiz ısınma yapıyor marketteki oyunlar güncelleme gelmeden düzelmiyor android sùrümü eskiyince uygulamalar azalıyor vs...

• Beğen

eko1113

Üye
  • Beğen
Tepkiler: ibrahimbüyükdemir
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
    Konu Sahibi
Babanızın telefonu hakkınında söylediğinize katılıyorum. Ayrıyeten javayı birde nokia dan değerlendirin. Elimdeki takozla foruma girip youtube dan video izleyebiliyorsam java sayesindedir. Ayrıca şunu kabul ediyorum iyi bir android alacak bütçem yok ama java ile androidle yapılanların %80 yaptığım kesin.

• Beğen
Tepkiler: RoGue34, eko1113 ve ibrahimbüyükdemir
DeV/AsA

DeV/AsA

Üye
  • Beğen
Tepkiler: Nuru TaşDemir

eko1113

Üye
Sadece biraz okuyup araştırınız.

Bunlar bilinen şeyler ama pratikte java kötü. %90 neredeyse windows kullanılıyor ama bu onu en iyi yapmaz. Linux varken windows kuma olur.

Üst Alt