Java oyunları hangi programlarla çevrilir ?

yfk87

Üye
    Konu Sahibi
Merhabalar, :bigstar:
Java oyunlarını çevirmek istiyorum. :evet: Bu iş için uygun programı İnternette ne kadar çok arama yaparsam yapayım bir türlü bulamadım. :alsana: Daha önce bu iş ile ilgilenen arkadaşlar bana yardımcı olabilirse sevinirim. :pc:
 
  • Beğen
Tepkiler: kral451234
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Neye çevireceksin ?
 
By Burhann 2010

By Burhann 2010

Üye
Evet o zamanlar bende java uygulamalar türkceleştirmiştim hangi program olduğu aklıma gelince konuya yazarım, ancak java sis gibi değildir java da yaklaşık 20 tane dil dosyası var bunları tek tek kontrol etmen gerek çevireceğin dil dosyaları hangisinde diye
 
  • Beğen
  • Sevdim
Tepkiler: yfk87, gonyalı ve MAERKEK
By Burhann 2010

By Burhann 2010

Üye
Hex editör forumda var onu deneyeyebilirsin elimde nokia olsaydı video çeker öyle atardım daha kolay anlaşılsın diye
 
  • Beğen
Tepkiler: yfk87 ve MAERKEK
By Burhann 2010

By Burhann 2010

Üye
Burda javayı türkçeleştirip paylaşmıştım bakabilirsin

 

Ekli dosyalar

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt