jar sorunu


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

burpainkillerak

Üye
    Konu Sahibi
:help: :help: arkadaşlar sx1 jar dosyalarını açmıtoo neden :help:
 
berkant10

berkant10

Üye
dosyaların uzantılarına bak eğer .zip ise açmaz eğer öyleyse .zip olan uzantıyı .jar olarak değiştir mutlaka açılır
 

perfectlover

Üye
Originally posted by burpainkillerak@Nov 5 2005, 06:41 PM
:help: :help: arkadaşlar sx1 jar dosyalarını açmıtoo neden :help:
[post=204550]Quoted post[/post]​
Dosyanın uzantısının .jar olduğundan emin ol. Açmaması gibi birşey mümkün değil. Ancak ve ancak dosya uzantısı farklı ise açmaz. Berkant'ın dediği gibi eğer zipli ise açmaz. Bazı winrar belgesi halindeki java oyunları da eğer şifreli ise açılmaz, açılsa bile çalışmaz. Bunları kontrol edersen sorun düzelir.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt