jaf kullanmayı bilenler lütfen yardım!!! plss


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
hxüxsxaxm

hxüxsxaxm

Üye
    Konu Sahibi
s.a. arkadaşlar jaf ve phoenixle çökmüş telime tekrar sistem yüklemek istiyorum fakat pc telefonu bilinmeyen aygıt olarak görüyor nedeni ne olabilir 5800'da sorunsuz attım n73 başladı ortada kesildi bir daha atamadım zaten... :s
 

emrekafa

Üye
Beliki saçmalıyorumdur ama:)
Telefon kablon arızalıysa olabılır
 
hxüxsxaxm

hxüxsxaxm

Üye
    Konu Sahibi
yok orjinal kablo sorun yok yani kabloda daha önce nokia uzerinden güncelleme yaptım sonra jafla kuruyordum yarıda kaldı hiç açmaz oldu ama jaf açma kapama düymesine bas değince basıyorum ve bilinmeyen aygıt olarak görünüyor... :s :d
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt