Jaf da açilirken bunu nasil gösterebilirim (phoenixi övmeyin bana)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Baba_yorgun_46

Üye
    Konu Sahibi
Jaf da açilirken bunu nasil gösterebilirim (phoenixi övmeyin bana)
P-key nokia module version 01.02
Detected UFS_USB V2.6 (c) SarasSoft 2005. version: 01.B0, Driver version: 0, Library version: 0
JAF DCT4/BB5 LOADERS DIR: C:\Program Files\ODEON\JAF\Flash\
JAF DCT4/BB5 PRODUCT DIR: C:\Program Files\Nokia\Phoenix\Products\
JAF USB LOADERS DIR: C:\Program Files\ODEON\JAF\FlashUSB\
JAF DCT3/DCTL LOADERS DIR: C:\Program Files\ODEON\JAF\Flash3\
USB Cable Driver version: 7.0.2.0

hikmet366

hikmet366

Üye
JAF KURULUMU VE YAPILIŞI

Ekten Jaf + Nokia Suite Adlı Dosyayı İndirelim...
İlk Önce Nokia Suite Kurup Daha Sonra Jaf I Kuralım...(Nokia Suite Sisteminizde Kuruluysa Kurmanıza Gerek Yoktur...)
Jaf ı Kurduktan Sonra... Program Files/ODEON/JAF/JAF USB Driver Klasörünün İçindekileri System32 İçine Kopyalayalım...
Daha Sonra Program Files/Nokia/Phoenix/Products/RM-356 (Yoksa Bu Klasör Kendimiz Oluşturuyoruz...) Klasörünün İçine İndirdiğimiz Symbian Belle 3x4 Veya 4x4 Menü Düzeni Klasörünün İçindekiler Kopyalayalım...
Şimdide OGM JAF PKEY EMULATOR V.5 Üzerine Sağ Tıklayıp Özellikler Diyoruz... Açılan Pencerede Uyumluluk Başlığına Tıklayıp Uyumluluk Modu Kutucuğunu İşaretleyip Windows XP Sp3 Seçip Tamam Diyoruz... [Kullandığım İşletim Sistemi Windows7 Sp1 Dir Aynıysa Onu Seçiyorsunuz]

Resmi orjinal boyutta görmek için buraya tıklayın. (719x301px)

Daha Sonra
OGM JAF PKEY EMULATOR V.5 Çift Tıklayıp GO Diyoruz...

Resimdeki Kutucuklar Aynı olsun.. En Son Olarakda INI Kutucuğunu İşaretleyip RM-356 Seçip Tamam'a Tıklıyoruz Ve Son olarak Flaşh Basıp Kapalı Olan Telefonumuzu USB Kablosuyla Pc Ye Bağlayıp Power Tuşuna Bir Kez Basıp Bekliyoruz. . . Telefon Daha Sonra kendi Kendi Açıldıktan Sonra Symbian Belle Yüklenmiş Olacaktır.. Güle Güle Kullanın. . .

Baba_yorgun_46

Üye
    Konu Sahibi
JAF KURULUMU VE YAPILIŞI

Ekten Jaf + Nokia Suite Adlı Dosyayı İndirelim...
İlk Önce Nokia Suite Kurup Daha Sonra Jaf I Kuralım...(Nokia Suite Sisteminizde Kuruluysa Kurmanıza Gerek Yoktur...)
Jaf ı Kurduktan Sonra... Program Files/ODEON/JAF/JAF USB Driver Klasörünün İçindekileri System32 İçine Kopyalayalım...
Daha Sonra Program Files/Nokia/Phoenix/Products/RM-356 (Yoksa Bu Klasör Kendimiz Oluşturuyoruz...) Klasörünün İçine İndirdiğimiz Symbian Belle 3x4 Veya 4x4 Menü Düzeni Klasörünün İçindekiler Kopyalayalım...
Şimdide OGM JAF PKEY EMULATOR V.5 Üzerine Sağ Tıklayıp Özellikler Diyoruz... Açılan Pencerede Uyumluluk Başlığına Tıklayıp Uyumluluk Modu Kutucuğunu İşaretleyip Windows XP Sp3 Seçip Tamam Diyoruz... [Kullandığım İşletim Sistemi Windows7 Sp1 Dir Aynıysa Onu Seçiyorsunuz]

Resmi orjinal boyutta görmek için buraya tıklayın. (719x301px)

Daha Sonra
OGM JAF PKEY EMULATOR V.5 Çift Tıklayıp GO Diyoruz...

Resimdeki Kutucuklar Aynı olsun.. En Son Olarakda INI Kutucuğunu İşaretleyip RM-356 Seçip Tamam'a Tıklıyoruz Ve Son olarak Flaşh Basıp Kapalı Olan Telefonumuzu USB Kablosuyla Pc Ye Bağlayıp Power Tuşuna Bir Kez Basıp Bekliyoruz. . . Telefon Daha Sonra kendi Kendi Açıldıktan Sonra Symbian Belle Yüklenmiş Olacaktır.. Güle Güle Kullanın. . .

aynı işlemi bnde yaptım fark ettiysen tüm butonlar açık değil resimlerde esas olan o butonları açmak ben onu istiyorum buda resmi

fark ettiysen tüm butonlar açık ve status and results bülümünde benim konuda yazdığım yazılar var

hikmet366

hikmet366

Üye
Tamviver Programı ile sana yerdım edebilirm

- - - Eklendi - - -

çok yanlışın var

- - - Eklendi - - -

Bu Programı İndir

http://www.teamviewer.com/tr/

Sonra kur Orda Id Ve Şifre Var Onu Bana Maxicepten özel mesaj olarak gönder bilgisayarına baglanıp yapim istersen

Baba_yorgun_46

Üye
    Konu Sahibi

- - - Eklendi - - -

çok yanlışın var

- - - Eklendi - - -

Bu Programı İndir

Sonra kur Orda Id Ve Şifre Var Onu Bana Maxicepten özel mesaj olarak gönder bilgisayarına baglanıp yapim istersen

tmm dır

- - - Eklendi - - -

- - - Eklendi - - -

çok yanlışın var

- - - Eklendi - - -

Bu Programı İndir

http://www.teamviewer.com/tr/

ben bağlantıyı kurdum yanlız ben telefonun imeini değiştirmek istiorum istersen hemen göndereyim teamwievere bilgilerini

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt