jabra kulaklık

Sponsorlu Bağlantılar

Kaworu Nagisa

Kaworu Nagisa

Üye
    Konu Sahibi
jabra kulaklık
Arkadaşlar yeni kulaklık alacam ama ne alsam bilemedim Bluetooth kulaklık olacak zira telefonun jackı bozuk
Samsung Level u fena değil ama kullanıcı yorumları ve 150-60tllik fiyatı kendinden soğutuyor internette de satılanlar sıkıntılı olabiliyor
Jabra halo fusion da güzel ama kablosuz olması dışında bir farkı yok 130tlyi verince insan biraz daha fazlasını bekliyor
Jabra step Wireless de fena değil ama bağlantı sorunu var diye biliyorum can sıkıntısı olur
Aklımda olan son model ise jabra halo smart; 230tl ama toz ve su geçirmez eh bu fiyatı vermeyi kafama koymamıştım ama eğer fiyatının hakkını verirse helal olsun diyeceğim
Soru şu bu modellerden hangisi bana uyar kullanan arkadaşlar sizin öneriniz nedir dediğim gibi fiyatının hakkını vermesi lazım. Halo smart hoşuma gitti ama ses kalitesi ve bağlantısı fiyata göre iyi mi

Not; kulaklıkta aşırı bası sevmem insanı yorar daha çok Film izlerim ve müzik olarak ta Hatsune miku ve Megurine luka gibi vocaloidlerin şarkılarından başkasına pek bakmam. Bazen arada skillet dinlerim bunlara uygun olmalı

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Jabra halo alabilirsin bu fiyatlara, gittigidiyorda fiyatı şu an 89 tl düşmüş durumda.

Üst Alt