İzmirliler bakın hele

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DefectoR

    Konu Sahibi
Merhaba izmirli öğrenciler, bu topicim sizlere, arkadaşlar izmirde okuyup aynı zamanda kendi harçlığını çıkarmaya çalışan bir bayan arkadaşım var kendisi matematik öğretmenliği okuyor, matematik ağırlıklı olmak üzre fen dersleri de veriyor...
Lise ve ortaokul öğrencilerine özel ders veriyor, benim bu topici açmamdaki amaç o arkadaşıma bir nebze de olsa katkıda bulunmak tabi bunun için sizlerin yardımına ihtiyacım var, özel ders almak isteyen arkadaşlar, bi sorun soruşturun, siz ve ya bir tanıdığınız özel ders almak isterse bana pm den msj atsın ben sizin ile o arkadaşımın iletişimini sağlarım...

Bu konu tarafımdan bi süre üst konu yapılmıştır...

Not: sadece ders almak isteyenler mesaj atsın aksi halde bozuşuruz benden söylemesi...
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt