iyi bir müzik çalar var mı ?

Sponsorlu Bağlantılar

BurakTura

BurakTura

Üye
    Konu Sahibi
iyi bir müzik çalar var mı ?
selamun aleyküm arkadaşlar bildiğiniz iyi bir müzik çalar var mı ? poweramp kullandım ama arka planda açık kalıyor uyguluma bu yüzdende çok feci derecede şarj yiyor

temp542

temp542

Üye

CABBAR

CABBAR

Üye
Deneyebilirsin bunu da

Ayrıca;
Telefonunuzun Android sürümü nedir bilmiyorum ama bu linkteki programla Power Amp'nin arka planda çalışmasını önleyebilirsiniz. Android 4 ve üstü istiyor sanırım.

BurakTura

BurakTura

Üye
    Konu Sahibi

Deniyorum hemen...
Deneyebilirsin bunu da

Ayrıca;
Telefonunuzun Android sürümü nedir bilmiyorum ama bu linkteki programla Power Amp'nin arka planda çalışmasını önleyebilirsiniz. Android 4 ve üstü istiyor sanırım.
Ttpod kullaniyorum simdilik google play storedan indirdigimde turkcesi yok bu yuzden burdan turke eski surumunu indirdim bu yuzdende pek begenmedim turke karakterleri desteklemiyor cince mi diyim japoncami diyim bilemedim o karakterler cikiyor valla :D
Deneyebilirsin bunu da

Ayrıca;
Ayrica malesef sagolsun samsung hic guncelleme vermedigi icin Hala 2.3.6 :(

• Beğen
Tepkiler: CABBAR
CABBAR

CABBAR

Üye
Deniyorum hemen...
Ttpod kullaniyorum simdilik google play storedan indirdigimde turkcesi yok bu yuzden burdan turke eski surumunu indirdim bu yuzdende pek begenmedim turke karakterleri desteklemiyor cince mi diyim japoncami diyim bilemedim o karakterler cikiyor valla :D
İhtiyacın olan yerleri zaten Türkçe bende onu kullanıyorum. Sıkıntı çekmezsin diye düşünüyorum tabi karar senin. :oke:

BurakTura

BurakTura

Üye
    Konu Sahibi
Playerpro'yu denedim ama albumun kapak fotolarini goatermiyor. anlamis degilim her muzik calarda cikiyorda bunda cikmadi. sasmis haldeyim
Deneyebilirsin bunu da

Ayrıca;
Ttpod'u denedim indirdim sonra guncellemr yapti guzel ama bazi sarkilarda hani eskiden cd calarda cd cizik olurdud irenc bir ses cikardi oyle ses cikiyor. normalde calisiyor muzik tek o programda onu yapiyor

temp542

temp542

Üye
Playerpro'yu denedim ama albumun kapak fotolarini goatermiyor. anlamis degilim her muzik calarda cikiyorda bunda cikmadi. sasmis haldeyim
Ttpod'u denedim indirdim sonra guncellemr yapti guzel ama bazi sarkilarda hani eskiden cd calarda cd cizik olurdud irenc bir ses cikardi oyle ses cikiyor. normalde calisiyor muzik tek o programda onu yapiyor

PlayerPro Albüm Kapaklarının çıkması için internet bağlantısı olması lazım ama söylede olabilir mp3 şarkıların çoğunda sanatçı ismi bulunmuyor bu da albüm kapaklarını alasız resimler gelebilir. sanatçı isimlerini yazarsan albüm resimleri çıkacaktır.

BurakTura

BurakTura

Üye
    Konu Sahibi
PlayerPro Albüm Kapaklarının çıkması için internet bağlantısı olması lazım ama söylede olabilir mp3 şarkıların çoğunda sanatçı ismi bulunmuyor bu da albüm kapaklarını alasız resimler gelebilir. sanatçı isimlerini yazarsan albüm resimleri çıkacaktır.
Ya normalde zaten poweramp olsun su bu olsun hepsinde albumun kapaklari cikiyor. İnternetten buluyor kendisi cok sacma sekilde sarkicinin adi veli bu tutuyor alinin kapak fotosunu koyuyor.

Üst Alt