IWF Türkiyeyi men etti


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

the_patriot

Üye
    Konu Sahibi

IWF Türkiye'yi men etti

Uluslararası Halter Federasyonu, Türkiye Halter Federasyonu'nun tüm uluslararası faaliyetlerini geçici olarak askıya aldığını açıkladı.

Uluslararası Halter Federasyonu (IWF), Türkiye Halter Federasyonu'nun tüm uluslararası faaliyetlerini geçici olarak askıya aldı.

IWF, bu karara gerekçe olarak da 6 Eylül 2005 tarihinde müsabaka dışı doping kontrolünde yapılan kural ihlalerini gösterdi.

Dünya Şampiyonası'na katılamayacağız
Bu karar sonrası Türkiye Halter Federasyonu, 15 Kasım 2005 tarihinde Katar'da yapılacak Dünya Şampiyonası'na katılamayacak. Yapılan kural ihlalleriyle ilgili olarak Dünya Şampiyonası sırasında bir duruşma yapılacak ve konuyla ilgili kesin karar bu duruşmadan sonra verilecek.
 
NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
abovvvvvvv futbol desen battık

basket desen battık

bi halter bi güreş kaldıydı

halter de gitti eywaaaah :(
 

the_patriot

Üye
    Konu Sahibi
eyvah da ne eyvah :off:
 

carsinoma

Üye
hah bi bu vardı buda gitti elden yaw ! tüh bea :(
 
Kin_ittifak

Kin_ittifak

Üye
:off: durumumuz kötü valla....
 
seriFBurak

seriFBurak

Üye
nedeni belli deil mi?
belliii ....
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer Konular

Selim Baltaci
Cevap
0
Görüntüleme
80
Selim Baltaci
Cevap
2
Görüntüleme
184
Kavalcılı Köyün Faresi
Cevap
14
Görüntüleme
292
Efe Yakup Karahanlı
TheNightMare.
Cevap
1
Görüntüleme
287
Eren Değerli
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt