isyanım var

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

delimakina

Üye
    Konu Sahibi
isyanım var
post'a mosta yapana lanet olsun yapmayın beyler post most kirletmeyin şu siteyi onun için bi giriorum mesaj yazmıorum kirletmeye hayır maxi büyük bi site sayın admin mesaj sayımın silinmesini istiyorum lütfen saygılar maxicepciler

rapci_cariye

Üye
arkadaşım yanlış anlama amma belki hadtime düşmes saten konular başlıklarından beli baktın senın tabırınle konular kirletilmiş okuma! ben bu sitede ki herşeyden memnunum! :)

delimakina

Üye
    Konu Sahibi
düşünceye saygı ben bunu düşündüm sende bunu saygılar ben kişisel bişey istedim sadece kendimin mesaj sayımın sıfırlatılmasını istedim

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Mesajların kalacak ve mesaj sayın 0'da sabit olacak sanırım bunu istiyorsun değil mi??

Evet bu ise istediğin sorun değil hemen yaparız cevabını bekliyorum.. ;)

Haberci

Haberci

Üye
tamam bi mesaj vermek istemişsin ama tüm emeklerine yazık değil mi yani?Bunu bu şekilde önleyemezsin.Senin gibi bi başka üyemiz de senin yolundan gitse veya gitseler, kurallar ölçüsünde yazılan yazılara müdahale edemeyiz.Sakin ol ve gereken mesajı gören üyeler zaten almışlardır.Saygılar...

C@N

C@N

Üye
ee simdi herkesin msj sayısı sıfrlancak ama msjlar kalcak ole mi yapıcan van yoksa sadece delimakinanınki mi sıfırlancak?

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
abi adam haklı bi konuya bakıyon en az 10-15 tane mesaj sayıları arsın die mesaj atanlar var bencede artık bunun önüne geçmek lazım :nono: :off:

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Originally posted by cantuzla@Sep 7 2005, 09:34 PM
ee simdi herkesin msj sayısı sıfrlancak ama msjlar kalcak ole mi yapıcan van yoksa sadece delimakinanınki mi sıfırlancak?
[post=158134]Quoted post[/post]​

Sadece Delimakina35'in mesaj sayısı sıfırlanacak ama mesajları silinmeyecek, hala istiyorsa Mesaj sayısının sıfırlanmasını sıfırlanır..

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Tabi sadece onun istemesi yetmiyor ben isteğini yönetim gündemine taşırım uygun görülürse isteği gerçekleşir.. ;)

delimakina

Üye
    Konu Sahibi
van evet bunu istiyorum en azından bazılarına örnek olurum

midnight

midnight

Üye
keşke örnek olsa,ama olmaz,senin mesaj sayın sıfırlansa bile kimsenin ruhu duymaz..

delimakina

Üye
    Konu Sahibi
varsa benim gibi düşünen bu işi post için yapmadık diyen gelsin benle sıfırlatsın varmı kampanyaya katılan

midnight

midnight

Üye
Originally posted by delimakina35@Sep 8 2005, 03:07 AM
varsa benim gibi düşünen bu işi post için yapmadık diyen gelsin benle sıfırlatsın varmı kampanyaya katılan
[post=158605]Quoted post[/post]​

Varım aga..isterse hiç mesaj sayım artmasın.. 8)
--Ama üstte de dediğim gibi çözüm olmaz,milletin ruhu duymaz..
--Sadece yeni üyeler bizi acemi sanacak,eski üyeler de dalga geçecek

iOS Developer

iOS Developer

Üye
evet bende bundan çekinirim yani...rütbenin alrında kişinin msj sayısının kaçtan sıfırklandığı yazılırsa olabilir aslında....

iceboy

iceboy

Üye
Sen mesaj sayini sifirlatinca hicbirsey degismeyecek, buna inan.
Ama benim soyle bir onerim var (mesaj sayisi ile alakali degil)

Acilan konulara en fazla 30 gun cevap yazilmadiginda o konular kitlense cok iyi olur. Boylece 2,3 ay oncesinden acilmis konular hortlatilmaz. Ben goruyorum ki, 3 aylik mesajlara gulen smile'lar ekleniyor. Yada sadece tesekkur ediliyor. Olmaz ki boyle!

Sen gel bi daha dusun. Mesaj sayinin azalmasi buna cozum getirmeyecektir.

Mesaj sayisi ile ilgili olarak da derimki; mesaj sayilari gizli tutulsun. Kimsenin mesaj sayisi gorulmesin. Sadece rutbeler gorunsun, o kadar....

EKLEME:

Her mesajin arkasindan +1 gondermekde nedir anlayabilmis degilim. Forumda biri dikkatimi cekti! Surekli ve sadece +1 gonderiyor!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sadece 3 gun icinde 16 tane +1 ve birkac tanede bos mesaj!!!!!
Bunlari tek goren ben degilim umarim!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

serdar06288

serdar06288

Üye
iceboy haklı bence mesajların sıfırlanması bişey ifade etmez arkadaşlar okadar emek vermiş okadar program tema v.s eklemiş bunlar emek emeğe biraz saygı duyalım yani ben yeniyim ama delimakinanın bi sürü eklediği şeyler var site adına o nada biraz saygı lütfen arkadaşım sende herkesin dediğine kulak asma

S1FR3K1R1C1

Üye
Originally posted by serdar06288@Sep 8 2005, 09:36 AM
iceboy haklı bence mesajların sıfırlanması bişey ifade etmez arkadaşlar okadar emek vermiş okadar program tema v.s eklemiş bunlar emek emeğe biraz saygı duyalım yani ben yeniyim ama delimakinanın bi sürü eklediği şeyler var site adına o nada biraz saygı lütfen arkadaşım sende herkesin dediğine kulak asma
[post=158691]Quoted post[/post]​
+ 1 katılıyorum kardeşim sana ;;)

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Originally posted by iceboy@Sep 8 2005, 06:39 AM
Sen mesaj sayini sifirlatinca hicbirsey degismeyecek, buna inan.
Ama benim soyle bir onerim var (mesaj sayisi ile alakali degil)

Acilan konulara en fazla 30 gun cevap yazilmadiginda o konular kitlense cok iyi olur. Boylece 2,3 ay oncesinden acilmis konular hortlatilmaz. Ben goruyorum ki, 3 aylik mesajlara gulen smile'lar ekleniyor. Yada sadece tesekkur ediliyor. Olmaz ki boyle!

Sen gel bi daha dusun. Mesaj sayinin azalmasi buna cozum getirmeyecektir.

Mesaj sayisi ile ilgili olarak da derimki; mesaj sayilari gizli tutulsun. Kimsenin mesaj sayisi gorulmesin. Sadece rutbeler gorunsun, o kadar....

EKLEME:

Her mesajin arkasindan +1 gondermekde nedir anlayabilmis degilim. Forumda biri dikkatimi cekti! Surekli ve sadece +1 gonderiyor!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sadece 3 gun icinde 16 tane +1 ve birkac tanede bos mesaj!!!!!
Bunlari tek goren ben degilim umarim!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[post=158668]Quoted post[/post]​

Önerin iyi ama rütbe sistemi tüm sitelerde böyledir... Mesaj sayısı kişinin aktifliğini belirtir....

Mesela sana bir örnek vereyim adam yeni üye oldu doğru düzgün bişe bilmiyor ve benim mesaj sayım fazla olduğu için ve forumlarda beni gördüğünden dolayı sorununu bana anlatıyor pm aracılığıyla.... Şimdi demeyin konu açsın diye konu açmayı bilmeyenler var.. ;) Benim mesaj sayım görünmese veya gökhanın vs vs yada aktif bir üyenin diyelim bu sefer bu yeni gelen arkadaşlar için zorluk olacak kimden yardım isteyeceğini bilemeyecek....

Önerini yönetim gündemine taşıdım çıkacak kararı bilemem ama benim düşüncem budur ve - yöndedir....

Ayrıca +1 konusuna gelecek olursak +1 demek YASAK DEĞİLDİR... Fakat aşırı kaçılırsa sürekli bu yapılırsa rütbe artması vs için YASAKLANIR... Şuanda pek aşırı bir durum olmadığından dolayı böyledir... ;)

İyi Sohbetler.... :oke:

KimyageR

KimyageR

Kapalı Hesap
Sitede konulan bazı kurallar var ve her nekadar bağzıları uymasada uymayanlara gerekli işlemleri yapacak sitede yönetici arkadaşlar var. Senin mesaj sayının silinmesi soruna çözüm olmayacağı kanısındayım. Ama forumda sürekli kirlilik yaratan varsa yapman gereken belgeler ile yönetimdeki her hangi bir arkadaşa durumu iletmen. Onlar gerekeni yapacaktır o yüzden bu şekilde mesaj sayını sildirmene gerek yok. Saygılar ... ;)

_CHiLeKesH_

_CHiLeKesH_

Üye
bence bu olayı en iyi şekilde çözümlemek gerekir...ve bunun için gereksiz msj yazanlara ya uyarı yada ceza verek lazım...forumda her ağızdan bi ses çıkıo...benden bile.. :vur:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt