İsviçre 2-0 Türkiye...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
İsviçre 2-0 Türkiye...
:vur:

Gokhan43

Gokhan43

Üye

Böyle oyun mu olur ? Hüseyin Cimşir'in bırakın A Milli Takım'ın , Trabzonda bile oynayacak kalitesi yok.

Hakan Şükür desen öyle , artık vazgeçilmeli , Nihat ve Tümer'de hiç bi katkı sağlamadı , orta sahada top yapılmadı , Tuncay ve Tümer bundan olumsuz etkilendi , defans desen mahalle takımı kaç gol atar bu defansa sahip takıma :off:

Artık Almanya Malmanya

hâyal
hâyal
hâyal
hâyal
hâyal

CooL'n'Quiet

Üye
iddaa tuttu....... : D

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Ek olarak iddaa da yattı :vur:

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Formsuz Tuncay'ın, Okan'ın, İbrahim Toraman'ın, Hakan Şükür'ün, Alpay'ın, Ümit Özat'ın o sahada işleri neydi? Yürüme hızlarını arttırmaları için mi sahaya çıkarttı Fatih Terim acaba.

Hakan Şükür terlememişti bile.

Haberci

Haberci

Üye
Kısacası adamların hızına yetişemedik ve sanki mağlup olan biz değilde onlarmış gibi oynadık ve sonuçta bu şekilde daha fazla fark yemeden iyi kurtulduk.Sonuç sürpriz olmadı...

ibonline

ibonline

Üye
bence yazık oldu
artık Almanya hayal güya 2002 yi askerdik diye izleyememiştik en cok ben umutluydum 2006 icin oda cok zooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooor

CooL'n'Quiet

Üye
valla takım cok kötüydü herkes formsuzdu hakan varmı yokmu belli deil diğerleride öyle..
defansımız hızlı isviçre forvetleriinin arkasından nal topladı...
ama böyle olacağıda belliydi o yüzden iddaa saolsun

ibonline

ibonline

Üye
ben dünya kupası izliyemeyecekmiyim
şükrü saracoğlunda 3.0 yenecez belki......

jewel_ma21

jewel_ma21

Üye
Turkiye ismine hic yakismadi bu maglubiyet

c4n4fort3

c4n4fort3

Üye
almanya hayalden de öte bizim için artık

gunaydins

gunaydins

Üye
Bu galibiyete İsviçre bile inanamamış :(
İsviçre gazetelerinde öyle yazıyo

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Haklı adamlar.. :vur:

Salihyet

Salihyet

Üye
Maçı izleyemedim bile utancımdan hüseyinin oynaması ergünün oyuna alınması tamamen terimin hatasıydı ergün kalite adam ama maçın sonucunu değiştirecek kadar değil.orda bir tekke bi serhat olacakki ergünün yerinde.

..::Riddick::..

Üye
Maç ayrı bi fiyaskoydu tabi ama bence asıl önemli olan başta istiklal marşındaki protestoları olmak üzere saha içinde ve maç sonunda yapılan bi takım şerefsizlikler .... Ama bu işin bide kadıköy ayağı var... Tamam çok kötü oynadık takım iyi değil ama bu kadar çabuk hayal , rüya gbi cümleler kurmak yakışmaz ... /_(*_/

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Tamamda gördün işte biz isviçreye nasıl 3 tane atacaz yaw: :(

tatar_ramazan

tatar_ramazan

Üye
onlar buraya gelsin biz ne yapacagımızı biliyoruz :off:

ben hala inıyorum almanyaya gideceğimize

ama serkanı cok begendim süper oynadı koştu canla başla bütün takım

arkadaşlarından da bunu bekliyoruz

Gokhan43

Gokhan43

Üye
İstanbul'da tabii ki çok farklı bir Türkiye izleyecez ama benim rtık pek umudum kalmadı :(

Üye
yinede beklemek lazım... Kadıköyü sanırım taraftar baskısıyla cehenneme çevirebiliriz artık futbolculara tek yapacak şey kalıyor gol atmak ..

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
koşmadık koşmadık koşmadık :off: maç sonu çoğu oyuncumuz terlememişti bile artık hakan şükürden vazgeçilmesi lazım onun yerine ümit karan ın oynaması daha doru gibi geliyo bana allah volkandan razı olsun
büyük bir farkı engellediği düşüncesindeyim defanstada bir toraman iyidi gerisi FISSS zaten hüseyin çimşir oynamayı bilmiyo ne diye alınıyo milli takıma anlamadım

sağ kanada gelince mehmet yozgatlının oynamasını isterdim özelliklede son haftalardaki
performansından sonra

sol kanatta eğer sakat olmasa hasan şaş iyi olurdu

ortada forvetin arkasında tuncay ve tümer oynasa belki ortasaha sorununu halledebiliriz artık şansımız istanbul daki maça bağlı ama bu takımı 3-0 YENEMEYİZ inşallah yanılırım

saygılar....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...