[İstek] Toyota Trafik Oyunu

TitaniumSpine205

Üye
  • Beğen
Tepkiler: Efe Yakup Karahanlı ve DeV/AsA
DeV/AsA

DeV/AsA

Üye
Arkadaş ne toyota trafik oyunuymuş, durup durup hortluyor, ekran görüntülerini de koysaydınız keşke merak ettim. :)

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK, Efe Yakup Karahanlı ve Silinen Üye 2526643

recepyayci

Üye
Mesaj birleştirildi:

Kusura bakmayın bu süre boyunca bulutumu değiştiriyordum. Yeni link sizlerle :)
ben indiremedim ya tekrar yükleyebilir misiniz linke giriyorum ama indirme yeri çıkmıyor rica etsem bu oyuna cok ihtiyacım var da tekrar yükleyebilir misiniz?

• Beğen
Tepkiler: Efe Yakup Karahanlı

TitaniumSpine205

Üye
ben indiremedim ya tekrar yükleyebilir misiniz linke giriyorum ama indirme yeri çıkmıyor rica etsem bu oyuna cok ihtiyacım var da tekrar yükleyebilir misiniz?
Yakında paylaşacağım en fazla iki gün içinde merak etmeyin ve bu sefer linki silmeyeceğim inşallah. :)

• Beğen
Tepkiler: Efe Yakup Karahanlı ve Fatih BaKeR

Fatih BaKeR

Üye
TitaniumSpine205 henüz yükleyemediği için yine onun paylaştığı oyunu yandex'e yükledim. Kendisine tekrar teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: Efe Yakup Karahanlı

recepyayci

Üye
TitaniumSpine205 henüz yükleyemediği için yine onun paylaştığı oyunu yandex'e yükledim. Kendisine tekrar teşekkürler.

çok teşekkürler :))

• Beğen
  • Sevdim
Tepkiler: MAERKEK, Efe Yakup Karahanlı ve Fatih BaKeR

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt