[iSTEK] Secenekler ve menü yazılarını Ortalama iPTAL modu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
mc.a

mc.a

Üye
    Konu Sahibi
[iSTEK] Secenekler ve menü yazılarını Ortalama iPTAL modu
Merhaba arkadaslar .öncelikle konu yeri yalnış olabilir kusura bakmayın.

arkadaslar bi ricam olucakti . menu ve secenekler yazisini ortalama modu var bildiginiz gibi. pek cok cfw de kullaniliyor. ben bunun iptal modunu ariyorum yani sadece secenekleri köseye yapistiracak menü düzenini degistirmeyecek (batarya ikonunu da menude üste aliyordu o mod o olmayacak yani sadece koselere cekecek secenekleri)

http://f1207.hizliresim.com/z/9/9kmjp.jpg

resimdeki altta mavi ile gözuken secenekler ve geri tusu köseye cekmek istiyorum yani üst taraf degismeden

Mr JoY

Mr JoY

Üye
En İyi Çözüm Ortalama Modundaki Dosyaları Ortalanmamış Başka Bir Fw'den Çekmek...

mc.a

mc.a

Üye
    Konu Sahibi
isimlerini bilsem :(

haqanguven

haqanguven

Üye
pm kutuna bak kardeşim :)

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
Bunu en iyisi bir yamayla yapmaktır. Ortalatma yamasını tersine kullanabilsek tamamdır. Ben bir ara giriştim ama beceremedim. Tersine mühendislik diyorlar.

mc.a

mc.a

Üye
    Konu Sahibi
Bunu en iyisi bir yamayla yapmaktır. Ortalatma yamasını tersine kullanabilsek tamamdır. Ben bir ara giriştim ama beceremedim. Tersine mühendislik diyorlar.

beyni ters çalıştırmak lazım :ehe:

haqanguven

haqanguven

Üye
Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
beyni ters çalıştırmak lazım :ehe:

Aslında yama ilgili .dll uzantılı dosyada HEX kodlarının bazılarını değiştiriyor. Mesela 1,10,25. satırdaki belli HEX kodlarını değiştiriyor. Hangi kodları hangi kodlara değiştirdiğini kesin bilmek gerekiyor. Böylece sadece ilgili orjinal HEX kodlarını yerine koysak, yani değiştirilmişlerin yerine koysak tamamdır.

Bir ara yaptım telefon açılmadı :D

mc.a

mc.a

Üye
    Konu Sahibi

Aslında yama ilgili .dll uzantılı dosyada HEX kodlarının bazılarını değiştiriyor. Mesela 1,10,25. satırdaki belli HEX kodlarını değiştiriyor. Hangi kodları hangi kodlara değiştirdiğini kesin bilmek gerekiyor. Böylece sadece ilgili orjinal HEX kodlarını yerine koysak, yani değiştirilmişlerin yerine koysak tamamdır.

Bir ara yaptım telefon açılmadı :D
artık bu foruma çok sağlam hex bilgisi olan birisi lazim :D

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
Merhaba arkadaslar .öncelikle konu yeri yalnış olabilir kusura bakmayın.

arkadaslar bi ricam olucakti . menu ve secenekler yazisini ortalama modu var bildiginiz gibi. pek cok cfw de kullaniliyor. ben bunun iptal modunu ariyorum yani sadece secenekleri köseye yapistiracak menü düzenini degistirmeyecek (batarya ikonunu da menude üste aliyordu o mod o olmayacak yani sadece koselere cekecek secenekleri)

resimdeki altta mavi ile gözuken secenekler ve geri tusu köseye cekmek istiyorum yani üst taraf degismeden

Dün kendim saatlerce HEX kodlarıyla uğraşarak sonunda başardım! Yalnız T.C.K v1 Ultimate Final'deki dosyayı kullandım ve ondaki modlardan bazılarını içeriyor. İnşallah hata falan sizde çıkmaz. Dosyayı eke ekledim. Rofs2'nin içine NFE ile bırakıverirsin. Düzgün çalışırsa haber et, konu olarak açayım herkes faydalansın :oke:

• Beğen
Tepkiler: alidayi34 ve mc.a
mc.a

mc.a

Üye
    Konu Sahibi
tamam hocam teşekkürler :)
fakat sımdi flash atamam bilgisayarım tamire gitti. normal c ye atip deneyip sonucu yazayim .

EDIT: kardeşim c den okumuyor . Hayrına birisi flashlayarak deneyip sonucu yazabilir mi ? benim pc tamirde :s

'Sefer

'Sefer

Üye
ya birinizde bana c6-00 ofw için menü yazılarını ortalama modunu versin bi çok yerden rompatcher yaması indirdim patchi yaparken yeşil olmuyor kırmızı x oluyor

mc.a

mc.a

Üye
    Konu Sahibi
ya birinizde bana c6-00 ofw için menü yazılarını ortalama modunu versin bi çok yerden rompatcher yaması indirdim patchi yaparken yeşil olmuyor kırmızı x oluyor

uyumsuz patchdir o yüzden olmuyordur kardesim :()

mc.a

mc.a

Üye
    Konu Sahibi
Atacan-

Atacan-

Üye
Flash Atman Lazım Yalnız c2z yamasıyla olmaz..

• Beğen
Tepkiler: alidayi34 ve mc.a
mc.a

mc.a

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkürler Rambo ve Atacan'a :oke:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt