..::İSTEK::.. GAMELOFT ASPHALT 5 HD oynayanlar buraya...

• 28 Nisan 2011
  • 3538 Okunma
  • 6 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Merhabalar ...ASPHALT 5 HD oynuyordum Level 23 e kadar gelmiştim ki bu gün oyunu oynamak için açtığımda Kariyerimin sıfırlandığını gördüm:vur En son Ferrari California açılmıştı:off: o kadar emeğim boşa gitti şimdi oyunu baştan oynamak çok sıkıcı geliyor bu oyunun hilesi falan varmı?:allalla:

Varsa verirseniz sevinirim..:oke:

Yada telden anlayan kendi kariyer dosyasını atabilecek arkadaş varsa sevinirim... Ama En az Level 20 ye kadar açılmış olmalı oyunun yüklendiği dosyayı telden bulamadım yüklendiği dosyayı bulsam ordan kendim halletmeye çalışıcam ama bulamadım...

Forumda oyunların yüklediği yerler diye başlık var ama o başlıktaki ''G'' klasörü bende görünmüyor ....

Telefonum C7-00

Yardım eden ve yorum yazan arkadaşlar için şimdiden teşekkürler...

Yazan: uguro
  2. Bulursam eklerim:oke:

uguro bunu beğendi.
  3. Umarım bulursun :oke: Bulursam bende eklicem ilgilenenler faydalanır ama bulamadım :hmmm

4. Aynı olay benimde başıma geldi.Sinir oldum.O gün bugündür açmıyorum bu oyunu. :D

5. Aynen bende açasım gelmiyor :D:oke: Asphalt 6 çıkmış Android için ama symbian^3 için daha çıkmadı artık Asphalt 6 çıkarsa onu baştan oynuyacağız :d: tabi
    Gameloft Asphalt 5 HD için şifre hile vs. yayınlamazsa Asphalt 6 yı beklicez şu aralar yeni oyun çıkartmayıda bıraktılar:megafon: Gangster gibi oyunları bizede çıkartsalar iyi olucak aslında :oke:

6. Off bu konuyu açtığımdan beri Asphalt 5 oynamıyorum :vur hala hilesini bulamadım...

7. ben daha 9 level anca oldum eliminationlaeı geçemiyorum 4tane araba devirmem gerekiyor arabalara zaten zor yetiliyorum bide devirmesi kaldı napacam bilmiyorum

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
25/09/2018 - 12:10