(İstek) Eski Sistemler İçin Android Emülatör

Sponsorlu Bağlantılar

Silinen Üye 484994

Silinen Üye 484994

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
(İstek) Eski Sistemler İçin Android Emülatör
En son Droid4x deneyecektim; lakin çift çekirdek işlemci istedğini fark ettim. Tek çekirdekli işlemcilere sahip android telefonlar bile varken, emülatörülerin çift ve fazlasını istemesi biraz anlamsız gibi geldi. Acaba tek çekirdekli işlemciye sahip Windows 8.1 sistemine uygun bir emülatör var mı bildiğiniz?

Teşekkürler.

H0lligan

Üye
bildiğin üzre o bahsettiğin tek çekirdeklilerin performansı ortada üstelik bu bir emu yani bunu açınca arkada hala winde açık 2 sistem beraber olunca kasması hiç de anormal değil bence hem tek çekirdek isteyen bulsanda istediğin gibi kullanamayacağını düşünüyorum
bu arada x86 denedinmi ?

cihanata_1

cihanata_1

Üye
youwawe emulatör denedin mi?:)

Silinen Üye 484994

Silinen Üye 484994

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Cevap için teşekkürler arkadaşlar. Birkaç tane emülatör denedim de hiçbirinden randıman alamadım. Bu tıpkı yetersiz bir sistemde play station 2 emülatöründe oyun oynamaya benziyor. :) Zaten ben bunla ve bilgisayarın sistemini değiştirmekle uğraşırken telefonumdaki sorun düzeldi. Anlayamadımbir wifi kullanamama sorunum vardı da. Neyse. Sonuç olarak emülatöre ihtiyaç kalmadı.

• Beğen
Tepkiler: H0lligan

H0lligan

Üye
res atmıyormu artık O_o

Silinen Üye 484994

Silinen Üye 484994

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
res atmıyormu artık O_o

Aynen öyle. Son günlerde yalnızca 1-2 kez bu sorunu yaşadım. Başka da yok. Acaba bilgisayarla mı alakalı dedim; çünkü son zamanlarda deneme amaçlı yeni windows sürümlerini denedim. Ben bu denemeleri yaparken telefonda da bir ara whatsapp'ın tüm kalıntlarını silip power clean ile temizleme yaptım. Artık hangisi işe yaradı bilmem, o günden itibaren sorun çözüldü. Ya ip ile alakalı ya da bir uygulama wifi ile uyumlu çalışmadığı için bu sorun yaşandı diye düşünüyorum. Gerçi temiz format atıp telefonu arı haliyle kullanırken bile bu sorun devam etmişti ama...

• Beğen
Tepkiler: H0lligan

Üst Alt