istek:avkon2 editleme

• 6 Mart 2013
  • 849 Okunma
  • 14 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. arkadaslar orjinal belle avkonunu seviyorum. fakat şu konudaki beyaz olan http://www.maxicep.com/s-3-sistem-m...h-cyan-some-windows-phone-symbols-767091.html pil simgesi çok hoşuma gitti.orjinal avkon dosyasının üstüne windows avkonunun pil simgesini ekleyip kullanmak istiyorum. yapabilecek birisi varsa yardım edebilir mi ? yani orjinal üstüne sadece pil dış çerçeve
    pil içi
    güç tasarrufu pil dışı
    güç tasarrufu pil içi
    güç tasarrufu simgesi eklenmesi gerekiyor.
    şimdiden teşekkürler.

Yazan: shenol85
    yaren_dede bunu beğendi.
  2. Sen sadece pil değişsin mi istiyorsun

shenol85 bunu beğendi.
  3. Kardeş öncelikle s60v5 kullanıyorum ama sanırım mif dosyalarını editleme programını bulabilirsem photoshopla grafikleri değiştirerek yardımcı olmaya çalışayım

shenol85 bunu beğendi.
  4. evet kayahan sadece pille ilgili olan kısım. yapabilirsen çok makbule geçer :)

5. ben anlamıyorum fakat anlayan bir kaç kişi tanıyorum sorıyım bi

6. tamam saol bulabilirsen takipteyim.

7. Pm attım boşsa bakar :tebessüm: telefonun hackli dimi

8. pili değiştirmek birşey değilde orjinal avkonun neyini seviyorsun onu söyle ona göre düzenliyelim, çünkü orjinal avkon üzerinde oynama yapılmıyor, içinde beğendiğin şeyi söyle onları diğerine monte edelim

9. hocam orjinal avkonun hemen hemen tüm simgelerini seviyorum özellikle mesaj ikonu ve gözle görülür diğerleri, çoğu avkoda simgeler iç içe giriyormuş gibi geliyor.

yaren_dede bunu beğendi.
  10. bunun simgeleri iyimi? iç içe girmemiş

< Resmi açmak için tıklayın >

11. bunu nerden indirirm acaba bu fotodakini

yaren_dede bunu beğendi.
  12. avkonumu soruyorsun?

13. güzel bu hocam orjinale en yakını olsa keşke.bu olabilir ama zahmet olmazsa. Bu avkonun ismi nedir.

yaren_dede bunu beğendi.
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
14/11/2018 - 14:54