Faturasız istediğim telefon numarasını nasıl alabilirim??

Sponsorlu Bağlantılar

Dj.Refoo

Dj.Refoo

Üye
    Konu Sahibi
istediğim telefon numarasını nasıl alabilirim??
evet Arkadaşlar kendim belirlediğim bi Numarayı nasıl alabilirim son 7 numarası istedğim şekilde Olacak şekilde

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
İsteyerek alamazsın en iyi ihtimalle
Başkasına denk gelmiş olur sizde ondan alırsınız
Tanıdığım birinin numarası 00 00 olarak bitiyor 500tl teklif etmişler kabul etmemiş

Genelde bu tür numaralar pahalı oluyor

Dj.Refoo

Dj.Refoo

Üye
    Konu Sahibi
Anladım. Yine de bi sormak Lazım Belki olur

Davut420042

Davut420042

Üye
Turkcell'in Facebook sayfasına bi kullanıcısı şu şekilde yazmış;

Numaramı istediğim rakamlarla nasıl değiştirebilirim?

Turkcell bu soruya cevap vererek;

Numaranızı sadece sistemin belirlediği şekilde değiştirebilirsiniz.

Bence durum Vodafone'da da aynı Maalesef numaranı istediğin şekilde değiştiremezsin.

romedon

romedon

Üye
ben yeni hat alırken kadın sormuştu son 4 numarası ne olsun diye bende lise numaram 5827 demiştim. onu vermişti.

meyrock

meyrock

Üye
Uzun zaman önce son altı hanesi istediğim numarali olan bi hat almak istemiştim senin gibi. Prosedürde o zamanlar son iki rakamı degistirme imkanı vardi.

Mesela ben 123456 diye devam eden hat almak istediğimde 123489 lu bulup 89 degistirebilirim diye bildirilmisti bana.

Şöyle bi durumda vardı. Bayiide o zamanlar bunun ticaretini dahi yapan elemanlar vardi. " dostum ben şu şu numarali hat almak istiyorum" dediğinde bulurum sana ama şu kadar para alırım derlerdi :)

Demem o ki sistem hala aynı mı bilmiyorum ama bi bayii ye gidip havuzdan ya da faturalilardan istediğin numarayi bildirerek boşta olup olmadığını sorgulattir... şansına varsa , yine o benim aldığım eski vakitlerde oldugu gibi normal fiyatin üstünde bi fiyata alabilirsin...

Dj.Refoo

Dj.Refoo

Üye
    Konu Sahibi
cevaplarınız için tek tek teşekkür ederim :-) uğraşmaya değmez

bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
Kullanılan numara varsın istediğin gibi olmasın...
Hayat güzelliklerle dolu olsun.

byburkay

Üye
vodafone'dan alabilirsin 150 tl ücreti var onu ödedikten sonra numaraları sistemden aratıyorlar istediğini sonra alabilisin ,

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
100 150 TLyi Bulabilir

Mhmmd Ali

Mhmmd Ali

Üye
Vodafone da böyle bir sistem var. Bayi servisinden denetletip uygunsa parayı basıp alabiliyorsunuz.

Dj.Refoo

Dj.Refoo

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkürler

Üst Alt