İşte Toroman'ın gönlündeki takım!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
YsF_90

YsF_90

Üye
    Konu Sahibi
İşte Toroman'ın gönlündeki takım!
Galatasaray ile Fenerbahçe'nin teklifini değerlendiren İbrahim Toraman, arzu ettiği takımı açıkladı.
Satış listesine konan Toraman, "Takımda kalmak istiyorum. Olmazsa da kendime 'Fenerbahçeli ya da Galatasaraylı Toraman' dedirtmem" ifadesini kullandı.

‘Çünkü Beşiktaşlı’yım’
Avusturya kampında İbrahim Üzülmez’le kavga ettiği için kadro dışı bırakılan ve satış listesine konan İbrahim Toraman, “Herkes beni bir yerlere göndermeye çalışıyor. Galatasaraylı Necati ile takasımı planlayanlardan, Fenerbahçe forması giydirmek isteyenlere kadar, çevremde birçok kişi dolaşıyor. Menacerler, yöneticiler birbirleriyle görüşüyor, söz kesiyor. Ben Beşiktaşlı’yım. Bu takımın kaptanlığına kadar geldim. Bir yere gitmek istemiyorum ve af bekliyorum” görüşünü dile getirdi.

‘Ne gerekiyorsa yaparım’
Futbol yaşamını Beşiktaş kaptanı olarak noktalamanın en büyük ideali olduğunu vurgulayan Toraman, şöyle devam etti: “Kalmak için sonuna kadar direneceğim. Hangi fedakârlığı yapmam gerekiyorsa yapacağım. Yüz kızartıcı bir suç işlemedim. Bu formaya ihanet etmedim. Her şeyi dener yine de takımda kalmayı başaramazsam da, ne Fenerbahçe’ye ne de Galatasaray’a giderim. Yurt dışında kendime kulüp bulur, orada devam ederim. ‘Beşiktaşlı Toraman Fenerli oldu, Galatasaraylı oldu’ dedirtmem.”

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...