işte skor 5-1

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ilker

Üye
    Konu Sahibi
işte skor 5-1
nasıl skor amaaaaaaaaaaaaa biz bööle saha içinde yeneriz bu kadar basitttt

the_patriot

Üye
helal olsun cimboma boru değil 5 tane attı

ilker

Üye
    Konu Sahibi
yazık etti cimbom tarihi fırsatı kaçırdı yani bitirmemiz lasım dı 6-0 ı yazık oldu

Quattro

Quattro

Üye
tebrik ediyorum yanlızzzz.......

İlahların kalenizi koruduğunuda unutmayın.Ne ilahı derseniz sadece istatislıklere bakmanız yeterli...Utanamsa fenerli futbolcular elle atacak topu içeriye..Atamayana atarlar bu olsa gerek..

the_patriot

Üye
Originally posted by Quattro@May 11 2005, 11:19 PM
tebrik ediyorum yanlızzzz.......

İlahların kalenizi koruduğunuda unutmayın.Ne ilahı derseniz sadece istatislıklere bakmanız yeterli...Utanamsa fenerli futbolcular elle atacak topu içeriye..Atamayana atarlar bu olsa gerek..
[post=52776]Quoted post[/post]​

galataray da ballıydı ama dediğin söz değişti
"atamayana 5(beş) tane atarlar"

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
6 tane herkes atamaz... Bunu böyle bil ilker....

ilker

Üye
    Konu Sahibi
GALATASARAY gene centilmence davranıp fazla atmaya çaba göstermemiştir yoksa emin ol 4 ten sonra bu maçın sonucu uçuk olurdu bunun sende farkındasındır umarım

İbo Bey

Üye
Originally posted by ilker@May 11 2005, 11:13 PM
yazık etti cimbom tarihi fırsatı kaçırdı yani bitirmemiz lasım dı 6-0 ı yazık oldu
[post=52773]Quoted post[/post]​
3-0 dan sonra bende 6-0 olur diye bekliyordum ama Galatasaray centilmen takımdır ezeli rakibine bile yapmaz böyle bişey dimi arkadaşlar? :hoho:

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Centilmenlik değil... HAGİ korkmasa 6-7 bile atardınız... Ribery ile Necati neden çıktı???

Fener 1 gol atarsa diye korkuğundan çıkarttı... Onlar oynasa daha farklı olurdu... ATMADI DEĞİL HAGİNİN KORKAKLIĞI YÜZÜNDEN ATAMADI!!!!

Quattro

Quattro

Üye
Originally posted by van_hoijdonk@May 12 2005, 12:07 AM
Centilmenlik değil... HAGİ korkmasa 6-7 bile atardınız... Ribery ile Necati neden çıktı???

Fener 1 gol atarsa diye korkuğundan çıkarttı... Onlar oynasa daha farklı olurdu... ATMADI DEĞİL HAGİNİN KORKAKLIĞI YÜZÜNDEN ATAMADI!!!!
[post=52811]Quoted post[/post]​

+1 ;;)

kikoalp

Üye
hagi yüzünden tarihi fark kaçtı korkaksın hagi riberyden ne istiyorsa artık anlamak mümkün değil bu seferlik oyuncu değişiklikleri tuttu ama her zaman tutmaz

yuubi

Üye
arkadaşlar hagi bence en iyi olan şeyi yaptı akıllı davrandı bence. çünkü eğer o futbolcuları dışarı almasaydı fener defansını açamazdı farkındaysanız fener defansını o futbolcular çıktıktan sonra tamamen açtı buda GALATASARAY'ın işine yaradı ani ataklarla skoru bulduk bütün Fenerbahçe'lilere geçmiş olsun. GALATASARAY'lılar olarak çok üzgünüz... :hoho:

cosmokramer

Üye
Originally posted by van_hoijdonk@May 11 2005, 11:56 PM
[post=52798]Quoted post[/post]​

herkes 7 atamaz...

maçtan sonra Hakan Şükür tarihte 7 attığımız maça da değindi, duymuşsunuzdur... :artı:

wincih

Üye
Originally posted by van_hoijdonk@May 12 2005, 12:07 AM

[post=52811]Quoted post[/post]​

walla hocam eğer sizin daumun kafası çalışsaydı ikinci yarı alexi çıkartırdı adam hiç bi varlık gösteremedi ooda yetmedi ayağına top alan ona verdi oda bi iş yapamayınca kaldınız öle bana sorarsanız bu maçın skor tabelası şöyle olmalı daum 1 - gs 5

ahmet6600

Üye
necatiyi bilmemde ribery nin çıkmasının sebebi başının ağrımasıymış maçın başında hagiye söylemiş hagide değiştirmiş.herkes 6 atamaz olayına :lol2:
daha önce hiç bir saçmalığa bukadar gülmemiştim.uefa kupası tesadüf,süper kupa tesadüf budamı tesedüf?

massut

massut

Üye
Originally posted by van_hoijdonk@May 11 2005, 11:56 PM
[post=52798]Quoted post[/post]​
Zamanında 7 tanede atmıştık. :hoho:

splash

Üye
ınsan ınsana yapmaz boyle bı sey kınıyorum galatasarayı 5 tanede atılırmı beee :P :P :P ..pekı bu fener sampıyon olursa utanmıyacakmı :eksi:

DefectoR

Arkadaşlar, ben fanatik bir FENERBAHÇELİ olarak GALATASARAY'ı tebrik ediyorum gerçekten iki takım taraftarı açısından çok güzel bir maç oldu, maçta sabrinin çocukluğu haricinde kötü hiç bir hareket yoktu, FERNERBAHÇE bir çok pozisyonu gördüğünüz gibi değerlendiremedi, ama karşısında bu sefer GALATASARAY vardı, hiç te küçümsenecek bir takım değildi...
Sonuç olarak GALATASARAY'ı tebrik ediyorum....

MAçın dostluk içerisinde bitmeside güzel bişeydi ayrıca...

ibonline

ibonline

Üye
kaleyi tutan sut adedi 6 yiyilen gol adedi 5 nasıl kaleyse herşeye acık istatistikler bundan ibaret

vasfi

Üye
Aziz bey amcaya kapak olsun
gerci utanmaz arlanmaz buda tesaduftu der o

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt