İşte size fiyatlarıyla en son telefonlarN91-N70

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

metintekin

Üye
    Konu Sahibi
İşte size fiyatlarıyla en son telefonlarN91-N70
;;)

Avrupa da çıkmış en son telefonlar fiyatlarıyla birlikte bu müthiş listedeee.
İşte aradım we buldum. :P Sizce böyle yabancı sitelerden tel alınırmı?

Yoksa biraz daha fazla werip almanyadanmı getirtmeli??(Ben şimdi 2 ocakta N91 getirtsem kullanabilecekmiyim??? :help: )

metintekin

Üye
    Konu Sahibi
biraz yorum yaparmısınız ??? :(

FrontmaN

FrontmaN

Üye
işler şu an karışık neyin nolacağı belli değil yani.

ahmet6600

Üye
abi telefonlar süper link süper sağolda bunlar 6230i yle n91 i aynı kefeyemi koyuyolar yani?n90 sa 6230i den ucuz! fiyatların doğruluğundan şüpheliyim :wacko:

C@N

C@N

Üye
bu verdigin site tamamen duzemabz bi site bence nereyse butun tel fiyatları aynı k750 320 dolar k750i 325 dolar bole 2 farkklı model yok k750de dolandırıcı bunlar

FrontmaN

FrontmaN

Üye
ngega ile n91 aynı fiyat imkansız gibi...

emreakcali

emreakcali

Üye
bence cok sacma coook
almanyada n90 719€ n70 yok hic biryerde cikmamis n70 görmediiim ne almanyada ne fransada yok alin en gogru enucuz nokiashop

metintekin

Üye
    Konu Sahibi
walla kardeş benim akraba daha 2 gün önce almanyadan geldi. elinde 8800 wardı 500 euro ya 2yıl garantili almış. bi daha da ocakta gelcek. bu dandik kanun iptal falan olursa bende N91 getirtecem. Ayrıca dün (e-bay.com da bir sürü satılık nserisi telefon war) adamın biriyle mail leştik(ingilizce :) ) adam en az 10 tane gönderiyom amerika dışına dedi. 3xN70 - 3xN91 - 2xN90 - 2X 8800 istedim toplam 10 tel yapıyo işte bende kaç para dedim bunların toplamı adam 2300 dolar dedi yani tanesi 230 dolara geliyo . süper wallahi fiyatlar ama ticarette risk de war. Ortak bulsam getirtecem de işte 5 ortak olsak :)

metintekin

Üye
    Konu Sahibi
işte size bi link daha !!!

abuvice

abuvice

Üye
Originally posted by cantuzla@Aug 31 2005, 03:45 PM
bu verdigin site tamamen duzemabz bi site bence nereyse butun tel fiyatları aynı k750 320 dolar k750i 325 dolar bole 2 farkklı model yok k750de dolandırıcı bunlar
[post=150569]Quoted post[/post]​
evet doğru ben k750 diye bi tel duymadım :D

FrontmaN

FrontmaN

Üye
sallama fiyatları basmışlar oraya milleti heyecanlandırıyorlar boşu boşuna :)

metintekin

Üye
    Konu Sahibi
bence çok önyargılısınız. yiyosa werin siparişi telefon gelcekmi. eğer gelirse görürsünüz ama :)

ardaca

Üye
ebayden çoklu telefon satışlarını pek tavsiye etmem. sonuçta ebay gittigidiyor gibi güvenli değil. ürün gelmeden parayı transfer ettiğiniz için çok sakat bir durum. böyle yüksek meblağlar riske edilmez bence!

bi de bu ürünler genelde uzakdoğu (genelde çin singapur hong kong) malları oluyor. tavsiye etmemem için bi sebep daha!

bir üçüncüsü de şu an yasa işinin halen belli olmamış olması. daha telefonlara mesaj gelmedi 28 ağustostan beri bekliyoz mesaj gelcek diye ama ses seda yok!

hacker_akbal

hacker_akbal

Üye
N90 300 dolar olur mu abii yaa bunda b işey var

ben de N90 almayı düşünüyorum ve türkiyeye gelince de hemen alcam

ama bence almak isteyen arkadaşlar varsa biraz beklesinler arkadaşın dediği gibi bu aralar işler biraz karışık............ ;)

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
param olsa bi dakka durmam hemen koşar alırım 1 tane ama nerdeeeeeeeeeeeeeeeeee :vur: :vur: :vur: :artı: :haha:

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Eğer adam 10 tanesini 2300 dolara veriyorsa emin ol çok kişi burdan uçakla gider alır ve satar burada süperde kar eder.. ;)

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
n91 310$ dio yaa :cray: turkiyede alacagın bı tane parasıyla 4 tane alınıo varmı böle bişe yaa ben bu gumruk vergilerinin varyaa :off:

emreakcali

emreakcali

Üye
Originally posted by metintekin@Aug 31 2005, 04:50 PM
walla kardeş benim akraba daha 2 gün önce almanyadan geldi. elinde 8800 wardı 500 euro ya 2yıl garantili almış. bi daha da ocakta gelcek. bu dandik kanun iptal falan olursa bende N91 getirtecem. Ayrıca dün (e-bay.com da bir sürü satılık nserisi telefon war) adamın biriyle mail leştik(ingilizce :) ) adam en az 10 tane gönderiyom amerika dışına dedi. 3xN70 - 3xN91 - 2xN90 - 2X 8800 istedim toplam 10 tel yapıyo işte bende kaç para dedim bunların toplamı adam 2300 dolar dedi yani tanesi 230 dolara geliyo . süper wallahi fiyatlar ama ticarette risk de war. Ortak bulsam getirtecem de işte 5 ortak olsak :)
[post=150645]Quoted post[/post]​
yaw o faturali 500€ imkani yok fatura yaparsan öyle oluyo bende alacak tim bende yani geldinm almanyadan yok öyle birsey yani satis fiyati deyil faturali fiyati :nono:

PcM@STéR

PcM@STéR

Üye
Bu site telefonları herhalde G.antepten alıyor Spot Site ;) :) :)

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Spot Site :ehe:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...