İşte Prenses'im

Sponsorlu Bağlantılar

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
:utandım:

Burak

Üye
köpek tokatlamak çok zevkli :kop::kop:

hiç denemedim ama öyleymiş :D

arada tokat at :ehe

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Delimisin :d:

Burak

Üye
köpeğe tokat attıkça (sahibi) köpek ev sahiplerine karşı daha uysal olur. eğerki üstünüze filan çıkmasını istemiyorsanız,gözlerinin içine bakarak yavaşça tokatlayın :) bunu ''pet''de çalısan birisi söylemişti :)

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Sen onu pitbull a yapsana

tragedie

tragedie

Emekli Yönetici
bu Bişimi Korede böyle Köpekleri Peynir ekmek gibi yiyorlar Nasıl insanlar var ya hayatta

Burak

Üye
ya hızlı değil. yavaşça vurucaksın.
birazda sinirli baktınmı o anlıyor zaten :)

minoo

minoo

Üye
    Konu Sahibi
hiç onaylamıyorum!

gaffarson

gaffarson

Üye
1) sen uyumaya gitmemiş miydin ? :ehe oyunda attığım iftira sanırım doğru çıkacak :D

2) senin bir de kedin var değil mi yanlış görmediysem konuyu gördüğüm anda kaybettim sonra araya birseyler girdi bakamadım

3) köpeği bile siyah beyaz yaw :ehe

minoo

minoo

Üye
    Konu Sahibi
1) sen uyumaya gitmemiş miydin ? :ehe oyunda attığım iftira sanırım doğru çıkacak :D

2) senin bir de kedin var değil mi yanlış görmediysem konuyu gördüğüm anda kaybettim sonra araya birseyler girdi bakamadım

3) köpeği bile siyah beyaz yaw :ehe

güzel noktaya değindin tebrik ederim :eller:

hayır ben uyumam :D evet kedim de var ama o eskiden çalıştığım yerdeydi.hala orada o deli kedi :D

Necmati

Necmati

Üye
Tatlıymış sağol Pınar..

ventus

Üye
ben bizim köpeği sürekli terlikle kovalardım her sözümü anlıyor ve direkmen uyguluyor arada belli bir seviyemiz var ben oyun zamanı zaten cıvıtırım ama oyun bittiği anda çok iyi bilirki eski belirli mesafemizi koruyorumdur yani bana saçma şeyleri oyun zamanı yapar tabi oyun zamanıda ben istediğim zaman olur:naughty: dışarıya mecbur kalmadıkça beni çıkar demez bilirki işten geldiğim için ya yorgunum ya moralim yoktur:islik tabi ben ihmal etmem ne kadar kötü birgün olsada onu 3 günde bir sokağa çıkartırım bir keresinde dedim acaba kaçgün dayanır 13 gün sokağa çıkmadı 14 gün beni sabah uyandırdı çıkar dedi hemde pazar günü uyku günümde :ehe yani işe yarıyo mesafeli olacaksın oyun zamanı belirle istediğin kadar cıvıt ama şunuda eğer anlıyorsa belirt sadece oyun zamanı senle mesafeleri kaldırırım oyun bittimi sen eski konumuna dönersin eğer anlıyorsa söle ki %90 anlıyordur sana belli etmez:kop:

minoo

minoo

Üye
    Konu Sahibi
Necmati™;2992315' Alıntı:
Tatlıymış sağol Pınar..
çok tatlıdır o :D

--------------- Ekleme ---------------

ben bizim köpeği sürekli terlikle kovalardım her sözümü anlıyor ve direkmen uyguluyor arada belli bir seviyemiz var ben oyun zamanı zaten cıvıtırım ama oyun bittiği anda çok iyi bilirki eski belirli mesafemizi koruyorumdur yani bana saçma şeyleri oyun zamanı yapar tabi oyun zamanıda ben istediğim zaman olur:naughty: dışarıya mecbur kalmadıkça beni çıkar demez bilirki işten geldiğim için ya yorgunum ya moralim yoktur:islik tabi ben ihmal etmem ne kadar kötü birgün olsada onu 3 günde bir sokağa çıkartırım bir keresinde dedim acaba kaçgün dayanır 13 gün sokağa çıkmadı 14 gün beni sabah uyandırdı çıkar dedi hemde pazar günü uyku günümde :ehe yani işe yarıyo mesafeli olacaksın oyun zamanı belirle istediğin kadar cıvıt ama şunuda eğer anlıyorsa belirt sadece oyun zamanı senle mesafeleri kaldırırım oyun bittimi sen eski konumuna dönersin eğer anlıyorsa söle ki %90 anlıyordur sana belli etmez:kop:
:evet: zeki hayvanlar..

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Senden zekimi bilmem ama benden değiller :D

qirL1903

qirL1903

Üye
Kendini tanıman cok güzel Mert :ehe

Üst Alt