İşte Marşımız..

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Gokhan43

Gokhan43

Üye
    Konu Sahibi
İşte Marşımız..
Ögrenci Marşı

Korkma ,bu sınıf toptan kalacak Sınavlarda hep sana yardımcı olacak Birler ,ikiler karnede parlayacak Onlar senindir hocam ,senin eserindir ancak. Çatma kurban olayım çehreni ey nazlı baba Kahraman evladına bir gül ne bu öfke bu ceza Olsun senin uğruna bu canım feda . . . Haklıdır derslerden kalan öğrenci daima. Ben ezelden beridir ZAYIF aldım zayıf alırım Hangi hoca bana beş vermiş şaşarım Ben her gün zayıflarla yatıp kalkarım Yırtarım karnemi aileme göstermem atarım Karnemin tamamını sarmışsa bütün birler Benim iman dolu hocalarım sonra bana ne derler ! Evdekiler her gün beni kötüleyip üzerler Bu zayıflar ne deyip üzerime yürürler Arkadaş !Karneni zayıflara uğratma sakın Biraz çalış bitsin bu alın yazın Bundan sonra beş almak senin hakkın Alışırsın beşlere belki yarın belki yarından da yakın Aldığın birleri "not" diyerek geçme tanı Düşün sınıftaki onlarca beş alanı Sen tembel öğrencisin incitme yazıktır babanı Verme karneni babanı verseler dünyaları Kim bu beşlerin uğruna olmaz ki feda Karneyi sıksan fışkıracak "bir" bir daha Söylemese , karnemdeki birleri hocalarım babama Etmese bir dolu karnemden beni herkesin yanında Ruhumun hocalardan isteği beş almaktır emeli Değmesin yazılıma hocaların kırmızı kalemi Bu birler ki karnemin temeli Ebedi karnemin üstünde benim inlemeli O zaman annemle babam kırarsa kafamı Her birimden dolayı yerim çehreme tokatı Fışkırır sicim gibi gözlerimden göz yaşları İşte o zaman hapis olurum çıkamam dışarı Yok ol artık önümden ey şanlı karne Dönsün artık karnemdeki bütün birler beşe Yer verme karnede artık birlerle Hakkındır senin de sevinmek karnede Hakkındır!

:kop: :kop:

paratoner

Üye
zuahahhha
biri su usag1 durdursun... :kop:

Gokhan43

Gokhan43

Üye
    Konu Sahibi
Bu gün formumdayım.. :ehe:

magnum_blast

Üye
aga sen beni güldürdün, hocalarda seni güldürsün ;;)

Gokhan43

Gokhan43

Üye
    Konu Sahibi
Amin.. :)

paratoner

Üye
belli formunda oldugun :DD

İbo Bey

Üye
Evet bu gece Gökhan kardeşimin coşma gecesi :D Yürü kardeşim kim tutar seni :oke:

Gokhan43

Gokhan43

Üye
    Konu Sahibi
Yırtarım dağlara foruma sığmaz coşarım.. :ehe: :ehe:

paratoner

Üye
Originally posted by Gokhan43@Jun 23 2005, 01:04 AM
Yırtarım dağlara foruma sığmaz coşarım.. :ehe: :ehe:
[post=93793]Quoted post[/post]​
zuahahah :haha:

yılmass_

yılmass_

Üye
puhahahahahahaha :lol2: çok güldüm yaww

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...