ışte lıgın kaderını belırleyecek maçlar!!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
ışte lıgın kaderını belırleyecek maçlar!!
IŞTE LIGIN KADERINI BELIRLEYECEK MAÇLAR!!

Lig maratonunun son 6 haftasına girmekteyiz. Ligin zirvesini ve şampiyonu belirleyecek karşılaşmalar.

Işte ligin zirvesini belirleyecek karşılaşmalar:

1. SIVAS 1-1 BEŞIKTAŞ (25.HAFTA)

2. GALATASARAY 0-0 FENERBAHÇE (27.HAFTA)

3. SIVASSPOR-TRABZONSPOR (29.HAFTA)

4. BEŞIKTAŞ-FENERBAHÇE (30.HAFTA)

5. BEŞIKTAŞ-GALATASARAY (33.HAFTA)

VEEEEEEE SON HAFTA!
Zirve mücadelesi veren 4 takım kozlarını paylaşarak. Muhtemelen şampiyon son haftada belli olacak. Son haftada en rahat takım Beşiktaş, denizli deplasmanına gidecek. Nefesler tutulacak ve bu 2 karşılaşma izlenecek. Ilk yarının son maçlarında UEFA "ZIRVEDE KAPIŞMA" diyerek haber yapmıştı.
Işte son haftanın DEV GIBI IKI MAÇI

6. FENERBAHÇE-TRABZONSPOR (34.HAFTA)

7. GALATASARAY-SIVASSPOR (34.HAFTA)

Süper lig Süper lig olalı böyle lig görmedi. Ligin başından beri sürpriz puan kayıpları ve Anadolu takımlarının güzel oynaması 10 uncu sıradaki takımın düşme korkusu yaşaması bu senenin ve süper ligin kalitesini de ortaya koydu.
AVRUPADA IKINCI OLDUK

Birinci ile 5 inci takım arasındaki en az puana sahip olan ikinci ülkeyiz. Diğer ülkelerdeki liderler 15 puana kadar fark atarak liderliklerini sürdürürken bizim ülkemizdeki ligin lideri ile beşinci sıradaki takım artık her an değişebilir.

hsngr

hsngr

Üye
bence böyle olması dahada heyecan katıyor lige

arslansem

arslansem

Üye
Son hafta gerçekten Türkiye genelinde kalp krizi geçirenler olabilir :)
Şaka bi yana başka bi konuya dikkat çekmek istiyorum.Derbiler neden genelde son haftalara yakın olur Türkiye'de?Neden ilk 5 haftada hiç derbi yoktur?Bu konuda birilerinin parmağı olduğunu düşünüyorum :) Saygılar

Mustafa Dümen

Mustafa Dümen

Üye
Gs ~~~ Fb maçını çok merak ediyorum vallahi .. Fenerbahçe inşallah alacak..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt