İşte karşında FreeZone’un en avantajlı paketi! Her yöne 500 dakika,1000 SMS ve 1 GB internet = 19 TL

Sponsorlu Bağlantılar

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
İşte karşında FreeZone’un en avantajlı paketi! Her yöne 500 dakika,1000 SMS ve 1 GB internet = 19 TL

bu kampanyaya geçmek için ya yeni hat almanız gerekiyormuş yada numaranızı vodafone'a taşımanız gerekiyormuş yani normal FreeZone'lu Vodafone aboneleri kampanyadan yararlanamıyormuş :(

aynı paket avea'da 23 TL ve internet çok kötü sürekli kopuyor,vodafone daha kaliteli fakat şu anda kendime acayip sövüyorum gerçi nereden bilebilirdim ki :evet:

yaklaşık 1 ay önce numaramı avea'ya taşıdım bu kampanyayı görünce vodafone'u aradım ve durumu izah ettim onlar ise bana vodafone'a numaranızı taşıyabilirsiniz fakat 90 günü tamamlamadan bu paketten yararlanamazsınız dedi bu benim tabiki içime oturdu :( şimdi ya yeni numara alacağım yada avea'yı kullanmaya devam edeceğim... ama eğer benim gibi bir durumda olmayan varsa direkt olarak geçmesini şiddetle tavsiye ederim...

u_cosar

u_cosar

Üye
bende bu paket icin avea danvodafone gectim paketi kullaniyorum bence guzel paket interneti de hızlı

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
bende bu paket icin avea danvodafone gectim paketi kullaniyorum bence guzel paket interneti de hızlı

ben Turkcell'den avea'ya geçtim,geçtiğim gibi aynı kampanya daha ucuza vodafone'da oldu ve 3 ayı doldurmadan vodafone'a geçiş yapamıyormuşum :evet: bu kampanyaya katılım bitti değil mi ?

plusnettr

plusnettr

Üye

ben Turkcell'den avea'ya geçtim,geçtiğim gibi aynı kampanya daha ucuza vodafone'da oldu ve 3 ayı doldurmadan vodafone'a geçiş yapamıyormuşum :evet: bu kampanyaya katılım bitti değil mi ?

3 ay süresi yeni alınan hatlar için geçerli.
Aynı hafta içinde Turkcell den VF ye VF den aveaya geçen arkadaşlar var.

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
3 ay süresi yeni alınan hatlar için geçerli.
Aynı hafta içinde Turkcell den VF ye VF den aveaya geçen arkadaşlar var.

bu kampanya iptal olmadı değil mi ? olduysa allah o vodofondakilerin ............................................................................................................ boşluğu siz doldurun :ehe

o zaman ben hemen vodafone'a geçiyorum :)

WhereIsMyMind

WhereIsMyMind

Üye
Arkadaşlar ben de yeni hat çıkartacağım 20 gün sonra. Yaşım 19. Hattı alıp freezone a geçip paketi yapabilirim değil mi ?

QUANTİN

QUANTİN

Üye
tarife yeni üye alımına bugün itibariyle kapatılıyor

s8n5r

Üye
yaşı 26 dan büyük olanlar, 26 yaş altında arabalarını kullanıcı olarak gösterirlerse vodafone da 19lik paketten yararlanabilir :-)
ben öyle yaptım mesela ;-)

phasan

phasan

Üye
Aveada faxladan 5000 sms var her yone aynı pakette 19 tl

- - - Eklendi - - -

www.avea.com.tr/web/KonusMesajlas/Paketler/YeniMusterilereOzelYikilanPaket5000SMS

1STayTRue35

1STayTRue35

Üye
Ben de o tarifeye geçiyorum bugün yarın numaram taşınacak bence de güzel bi tarife :ok2:

- - - Eklendi - - -

Ben de o tarifeye geçiyorum bugün yarın numaram taşınacak bence de güzel bi tarife :ok2:

• Beğen
Tepkiler: BigHackeR35
avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi

- - - Eklendi - - -

Bitmemiş mi süresi onun :hmmm

Osmanlı Evladı

Osmanlı Evladı

Üye
Bu kampanya da kalan dk internet nasıl öğreniyoruz? SOR OZGUR KOMPLE hata veriyor...

ConnorKenway

ConnorKenway

Üye
aveada 500dk 5000sms 1gb 19 tl

oguzhakan

Üye
Yas siniri vs varmi bende turkcell hattimi tasimayi dusunuyorum

By gece

By gece

Üye
aveada 5000 sms :-)

avcitalip