İşte ilk yarı biyonik insan

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DefectoR

Konu Sahibi
İşte ilk yarı biyonik insan
ABD'de iş kazası sonucu kollarını kaybeden bir kişi, ameliyatla takılan yeni biyonik kollarını düşünce gücüyle hareket ettirebiliyor!

8 milyon YTL
ABD'DE elektrik hattına dokunarak iki kolunu kaybeden 54 yaşındaki Jesse Sullivan, 6 milyon dolarlık (8 milyon YTL) yeni biyonik kolları sayesinde "dünyanın ilk yarı biyonik adamı" oldu. Sullivan'ın kol sinirleri göğsündeki sağlıklı kaslara bağlandı.

Isıyı da hissedecek
DOKTORLARI, Sullivan'ın ellerini hareket ettirmeyi düşündüğünde, vericilerin bu komutu birkaç saniye içinde yapay uzva ulaştırdığını söyledi. Sullivan, yakında parmak uçlarına takılacak algılayıcılar aracılığıyla, ısıyı da hissedebilecek.

Gokhan43

Gokhan43

Üye
:wacko: :wacko:

a21a

a21a

Emekli Yönetici
bu haberi az önce gazetede okudum..... filmler gerçek oluyor..... yarı biyonik çok güçlü askerleri gelecek için tahmin etmek zor değil.....

Caine

Caine

Üye
evet cyberler geliyor terminatorler falan filan. cidden bunu tvden izledim ve terminator filminin görüntüleriyle süslemişler super bir haberdi. dunyanın sonumu geliyor ne

Kin_ittifak

Kin_ittifak

Üye
Originally posted by Gokhan43+Jun 25 2005, 02:38 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(Gokhan43 &#064; Jun 25 2005, 02:38 PM)</div><div class='quotemain'>:wacko: :wacko:
[post=95678]Quoted post[/post]​
[/b]

<!--QuoteBegin-Caine
@Jun 26 2005, 04:20 AM
evet cyberler geliyor terminatorler falan filan. cidden bunu tvden izledim ve terminator filminin görüntüleriyle süslemişler super bir haberdi. dunyanın sonumu geliyor ne
[post=96130]Quoted post[/post]​
[/quote]

:wacko: :wacko: yakındfa dünyayı terminatörler basar :lol2:

sanane

sanane

Üye
arkadaslar bunlardan asker falan yapmazlar cunku cok pahali bee :D

slayer

Üye
ucuzlar arkadaşım fiyatı gelecekte, ben korktum valla

enerjiyi nerden alıyo pil_limi??? :P

deskator

Üye
pravo .. züper bi olay...

paratoner

Üye
bu ne bieee simdi bu sey benüm rüyama falan girer böle robort insanlar falan yani :DD

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...