İşte Dünyanın en ince telefonu..

Sponsorlu Bağlantılar

abuvice

abuvice

Üye
    Konu Sahibi
İşte Dünyanın en ince telefonu..
Yüksek hızlı üçüncü nesil cep telefonlarının öncüsü NEC firması, dünyanın en ince katlanabilir telefon cihazını üretti. Tokyo’da dün basına tanıtılan telefon katlanmış halde 11.9 mm kalınlığında. Yani ‘AA’ tipi bir kalem pilden bile ince. Ayrıca 1.3 megapiksellik dijital kamerası var. 1.9 inch renkli ekranı ve MP3 müzik çalma fonksiyonu bulunuyor.

Hong Kong’da şimdiden piyasaya çıkmış bulunan telefon çok yakında İtalya, Avustralya, Rusya ve Çin’de de satılacak

abuvice & hürriyet (siz istediniz Abuvice resmini de koydu) :D

metintekin

Üye
gerçekten süper bişeye benziyo.resmini koyarmısınız

ChaLLenGeR

ChaLLenGeR

Üye
Millet neLer yapıyo ya adamlar portakalı kare yapıyo bunu mu yapamayacaklar v3 ten sonraki gördüğüm en ince tel

iceboy

iceboy

Üye
Ne yani Moto V3 dendemi inceymis bu? E daha neler, ben hayatta almazdim heralde. Bana kaba ama akilli tel yarar ancakda. Tel dedigin agir olmali, avcunda hissetmelisin...

Birde su telin resmi yada en azindan markasi yokmu ki biz bi bakalim nsilmis diye???

ChaLLenGeR

ChaLLenGeR

Üye
Originally posted by iceboy@Oct 10 2005, 10:03 PM
Ne yani Moto V3 dendemi inceymis bu? E daha neler, ben hayatta almazdim heralde. Bana kaba ama akilli tel yarar ancakda. Tel dedigin agir olmali, avcunda hissetmelisin...

Birde su telin resmi yada en azindan markasi yokmu ki biz bi bakalim nsilmis diye???
[post=188347]Quoted post[/post]​

tamam p910i çok güzel telefonda onuda cebimde taşımam ben ya alacaksan alcan bi k750 küçük ve herşey var fIstIk gibi teLefon öyle eşşek ölüsü gibi teL de almam zaten :huhu:

iceboy

iceboy

Üye
Orasi kesin Bebekleshi. Bende kullanmam P910 gibi bir tel elbette. Demek istedigim tel cok narin olmamali. Ne o zarf kadar tel. Bi yere dusurdumuydun gitti butun yatirim!!!
Tel kucuk ama birazda agir olmali, matalic tarzda birsey yani...

ChaLLenGeR

ChaLLenGeR

Üye
Originally posted by iceboy@Oct 10 2005, 10:36 PM
Orasi kesin Bebekleshi. Bende kullanmam P910 gibi bir tel elbette. Demek istedigim tel cok narin olmamali. Ne o zarf kadar tel. Bi yere dusurdumuydun gitti butun yatirim!!!
Tel kucuk ama birazda agir olmali, matalic tarzda birsey yani...
[post=188392]Quoted post[/post]​
kimi ince sever kimi kaLın sever ( telefon tabi ) :P

Üst Alt