işte böyle bi ülkede yaşıyoruz

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

nazlican

Üye
    Konu Sahibi
işte böyle bi ülkede yaşıyoruz

14 yaşındaki kıza tecavüze 9 gözaltı
Edirne’de tecavüze uğradığı iddia edilen ve 14 haftalık hamile olduğu ortaya çıkan 14 yaşındaki sağır, dilsiz Z.K. adlı kızın, psikolog eşliğinde işaret diliyle verdiği ifade üzerine 2’si kadın 9 kişi gözaltına alındı

Geçen Nisan ayında sağır ve dilsiz olan Z.K.’nın çevresinde şüpheli insanlar olduğunu görenler, durumu polise bildirdi. Bunun üzerine Z.K., işaret diliyle başından geçenleri anlattı. Z.K.’nın işaret diliyle tarif ettiği adreslere gidildi ve 2’si kadın, 9 kişi gözaltına alındı. Şüpheliler arasında Z.K.’nın A.K.’nin olduğu bildirildi. Savcılık, hamile olduğu tespit edilen Z.K.’nın korunma altına alınmasını talep etti. Polisin olayla ilgili başlattığı soruşturma ise devam ediyor.

crazy_oruc

crazy_oruc

Üye
bunlar evet üzücü haber :( ama sırf bunlar yüzünden ülke adını kirletmeye değmez. Çünkü bu tür olaylar sadece türkiyede olmuyor. hatta daha fazlası başka ülkelerde oluyor.

nazlican

Üye
    Konu Sahibi
bunlar evet üzücü haber :( ama sırf bunlar yüzünden ülke adını kirletmeye değmez. Çünkü bu tür olaylar sadece türkiyede olmuyor. hatta daha fazlası başka ülkelerde oluyor.

başka ülkelerde idamla cezalandryrlar bizim ülkemizde bi kaç ay yatp çıkıyrlarrr ama :off:

Kingmortall

Kingmortall

Üye
vay şerefizler onları verecekler elime hepsini düm düz yaparım insanlıktan nasibini almamış hayvanlar :dayak:

nazlican

Üye
    Konu Sahibi
örneğin arabistanda bile dönüp bayana bakmak yasak mesela ne qüzel :)

- - - Eklendi - - -

vay şerefizler onları verecekler elime hepsini düm düz yaparım insanlıktan nasibini almamış hayvanlar :dayak:

aynen valla 14 yaşnda sağır dilsiz bi insandan ne istemişlerr yha

crazy_oruc

crazy_oruc

Üye
örneğin arabistanda bile dönüp bayana bakmak yasak mesela ne qüzel :)

- - - Eklendi - - -

aynen valla 14 yaşnda sağır dilsiz bi insandan ne istemişlerr yha

doğu ülkeleri özellikle müslüman ülkelerinde böyle ama avrupa ülkeleri ve avrupalılaşmaya çalışan Türkiye için aynı sey söz konusu değil.

nazlican

Üye
    Konu Sahibi

doğu ülkeleri özellikle müslüman ülkelerinde böyle ama avrupa ülkeleri ve avrupalılaşmaya çalışan Türkiye için aynı sey söz konusu değil.

avrupalılaşma onların olsun... avrupa ülkeleri zaten 18 yaşına girdimi çocukları bakmak zorunda deillermiş

Kingmortall

Kingmortall

Üye
hepsinin canı cehenneme :seytan6:

• Beğen
Tepkiler: nazlican
_RYUK_

_RYUK_

Üye
bu ülkede cezalar caydırıcı olmadıktan sonra böyle olayları daha çok görürüz

• Beğen
Tepkiler: nazlican
ByKatre

ByKatre

Üye
:dover:

PremiumWork

PremiumWork

Üye
Böyle haberlerle sadece Türkiye'mizin ismini karalıyorsunuz ve ben şakayla olayı yumuşatmak istiyorum siz geliyorsunuz çatıyorsunuz.Böyle haberleri bence paylaşmayın adam gibi şeyler paylaşın her yerde oluyor bunlar.Ayıpya :tebessüm: ederek cevap verebilirdin :nono:

nazlican

Üye
    Konu Sahibi
Böyle haberlerle sadece Türkiye'mizin ismini karalıyorsunuz ve ben şakayla olayı yumuşatmak istiyorum siz geliyorsunuz çatıyorsunuz.Böyle haberleri bence paylaşmayın adam gibi şeyler paylaşın her yerde oluyor bunlar.Ayıpya :tebessüm: ederek cevap verebilirdin :nono:

haberde ne var türkiyeyi karalamyrz bizde türkiyede yaşyrz bu olaylarda türkiyede olyr görülsün ibret alınsın diye paylaşyrz :off:

• Beğen
Tepkiler: Kingmortall
night_jack

night_jack

Üye
Etrafta halen binlercesi geziyor,o türleri belediye zehirlemedikten sonra dahada çok duyarız böyle haberleri.

nazlican

Üye
    Konu Sahibi
aynennn valla :alkis

• Beğen
Tepkiler: night_jack
Kingmortall

Kingmortall

Üye

böyle insanlara gıcık oluyorum dünde bi üye trabzonspor bölümünde haber paylaşma sadece ben okuyorum diyor yav sizene arkadaşım konuyu açan arkadaş konusunu açıp bırakmış ister okuyun ister okumayın en sonunda ağzımı bozacam kötü şeyler olacak okumuyosan uza git nerede konu açacağımızı bunlara soracağız sanki :hmmm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt