İstanbul'u korkutan köpük

 • 28 Ekim 2010
 • 334 Okunma
 • 0 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. Beyoğlu Piyalepaşa Bulvarı'nda rögardan yola fışkıran köpük, vatandaşları korkuttu. Cadde kenarındaki esnaf, yolu kaplayan köpük nedeniyle belediye ve İSKİ ekiplerine haber verdi. Köpüğe girmemek için yolun kenarından ilerlemek isteyen araçlar nedeniyle bulvarda uzun araç kuyrukları oluştu.

  Beyoğlu Piyalepaşa Bulvarı üzerindeki rögardan beyaz köpük fışkırdığını gören vatandaşlar hemen belediye ve İSKİ ekiplerine haber verdi.Gün boyu yağmurun şiddetini kesmeden devam etmesi nedeniyle rögardan su yerine bu kez köpük fışkırdığını gören vatandaşlar kimyasal bir madde olması ihtimaline karşılık, sürücüleri uyardı.

  Bulvardan geçen araçlar, yolun büyük kısmını kaplayan köpüğe girmemek için yavaşlayınca Piyalepaşa Bulvarında yoğun trafik oluştu. Çevredeki vatandaşlar yola akan köpük hakkında bilgilerinin olmadığını belirterek, biraz ilerideki çöp arıtma merkezinden kanalizasyona sızmış olabileceğini söyledi. Başka bir vatandaş ise köpüğün fabrikalardan kanalizasyona verilen atıkların neden olduğunu öne sürerek, "Belediyeyi aradık, 'İSKİ'yi arayın' dedi. İSKİ'yi aradık 'bizim işimiz değil belediyeyi arayın' dediler. Birbirlerine atıp duruyorlar." şeklinde konuştu.

  Bu arada vatandaşların ihbarlarına rağmen İSKİ ekipleri bölgeye gelmedi. CİHAN
   


  Yazan: HeiLmasTer®
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
22/01/2019 - 21:30