İstanbullular Bakın Hele Bi...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DefectoR

Konu Sahibi
İstanbullular Bakın Hele Bi...
Selam istanbullular bu h.sonu istanbuldayım gelin pazar günü bi buluşma yapalım buluşalım, böylece bende nega ile kuzene verdiğim sözü tutamamış olacam ama olm iş için gidecem istanbula yaw

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Bu pazar maalesef dersanem var..

Bidahaki cumartesi ve pazar dersane yok.. FB-TS Maçına gidecez onun olduğu günün diğer gününde buluşma olabilir..

Haberci

Haberci

Üye
Pazar çalışıyorum arkadaşlar

Tayfuns

Üye
gel antebe basım ustunde yerın var

DefectoR

Konu Sahibi
Yok arkadaşlar zaten ben buluşmayı iptal edecektim...
Benim Nikoletam var onunla buluşacam Belki bakarsınız Yunanistana damat olarak giderim orda dostluk ilişkilerimizi pekiştiririm

MaxiMilliano

Üye
Olum tabi kaptın şirketin ortaklığını yap tatilini patron adamsın çünkü
Bu arada yeni işimde rahatım

S1FR3K1R1C1

Üye
<div class='quotetop'>(DefectoR &#064; Nov 23 2005, 08&#58;13 PM) [post=213734]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
Selam istanbullular bu h.sonu istanbuldayım gelin pazar günü bi buluşma yapalım buluşalım, böylece bende nega ile kuzene verdiğim sözü tutamamış olacam ama olm iş için gidecem istanbula yaw
[/b][/quote]defector babacan bende bu hafta sonu düğün war istanbuladıyım arkadaşlar bencede gelin bulaşalım

not:istanbula ilk defa gidiyorum

DefectoR

Konu Sahibi
yok abi ben nikoletamda kalacam

abuvice

abuvice

Üye
<div class='quotetop'>(van_hoijdonk &#064; Nov 23 2005, 08&#58;36 PM) [post=213786]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
Bu pazar maalesef dersanem var..

Bidahaki cumartesi ve pazar dersane yok.. FB-TS Maçına gidecez onun olduğu günün diğer gününde buluşma olabilir..
[/b][/quote]
van olm maçtan bi kaç resim çekde spor bölümünde yayımlayalım

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Yaw maçta cuma akşamıymış ve benim cumartesi sabah 9&#39;da dersanede çoook önemli bir sınavım var aşırı derece önemli kararsız kaldım vallaha..

msw

msw

Üye
güzel olurdu ... ama sömestrda...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt