Istanbul'daki Işyerinin Balkonunda 14 Metrelik Tekne Yapıyor

 • 20 Eylül 2013
 • 259 Okunma
 • 0 Cevap

 1. İstanbul'da deniz tutkunu bir işadamı, işyerinin balkonunda 14 metrelik tekne yapıyor. Ahşap tekne görenleri şaşkına çeviriyor.

  İşadamı Mesut Boz, teknesini 2014 yılında vinç ile indirmeyi planlıyor.İstanbul'da mobilya dekorasyon işiyle uğraşan Mesut Boz, denize olan sevdası sebebiyle işyerinin çatısında bulunan balkonda ahşap tekne yapıyor. Mesut Boz, odasının camından dışarıyı izlemek yerine teknesini takip ediyor.

  "ÇOCUKLUĞUMDAN BERİ DENİZE SEVDAM VAR"

  Çocukluğundan beri denize sevdasının olduğunu ifade eden Mesut Boz, "Yüzmekten, balık tutmaktan ibaretti. Hayallerimizin bir tanesi bir gün teknemizin olmasıydı. Bir tekne sahibi olduk, küçük bir teknem var. Bununla denize ve denizciliğe başladım. Amatör bir ehliyetim var. Bu vesile ile denizle tanıştık. Hayallerimden birisi biraz daha büyük tekne yapmak. Satın almak değil, yapmak. 'Bunu ben yaptım' demek. O mutluluğu, o sevdayı arkadaşlarım, eşim ve çocuklarım ile daha büyük bir tekne içinde yaşamak. Bunu yaşam şekline çevirmek. Böyle bir düşünce ile başladık. Hobi, sevdiğimiz bir
  uğraşı
  " dedi.
   


  Yazan: haydaravısyon

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
22/02/2019 - 21:51